سریال واچمن

تاریخ پخش سریال واچمن (Watchmen) مشخص شد

بالاخره شبکه کانادایی HBO تاریخ پخش فصل اول سریال واچمن (Watchmen) را مشخص کرد تا دوست‌داران مجموعه کتاب‌های مصور واچمن و سریال‌های اقتباس شده از کمیک‌ها، شگفت‌زده شوند. 

کمیک‌های واچمن در دهه ۸۰ توسط آلن مور طراحی و خلق شد و توانست به محبوبیت فراوانی دست پیدا کند. از واچمن به عنوان یکی از بهترین کامیک بوک‌های تاریخ نام می‌برند. در طول سال‌ها، تلاش‌های زیادی برای ساخت یک اثر سینمایی از آن صورت گرفت و سرانجام در سال ۲۰۰۹ بود که زک اسنایدر آن را ساخت و به اکران در آورد. این فیلم موفق شد نظر طرفداران و منتقدان را جلب کند و در آن بازیگران مشهوری همچون جکی ارل هیلی، ملین آرکمن، پاتریک ویلسون و جفری دین مورگان به ایفای نقش می‌پرداختند. حال پس از ۱۰ سال، شاهد یک اقتباس لایو اکشن دیگر از این اثر هستیم و زمان فعلی را باید بهترین زمان ممکن برای ساخت آن به حساب بیاوریم. بر اساس اعلام شبکه HBO قسمت نخست سریال Watchmen در ۲۸ مهر ماه (۲۰ اکتبر) به روی آنتن خواهد رفت و پس از آن یک‌شنبه‌ها می‌توانیم منتظر این مجموعه باشیم.

تصویر جدید شخصیت آنجلا در سریال واچمن

سریال واچمن

در سریال واچمن با ابرقهرمانان همچون مجرمان رفتار می‌شود و به ادعای سازندگان، قرار است علاوه بر احترام گذاشتن به کامیک‌های ‌ساختارشکن و جریان‌ساز اصلی، در مسیر تازه‌ای قدم بگذارد و با اینکه ظاهرا داستان سریال چند دهه پس از اتفاقات کامیک‌های اصلی رخ می‌دهد اما به آن‌ها کاملا وفادار خواهد بود و این اتفاق خوبی برای طرفداران دی سی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. من ندیدمش ولی فک کنم خیلی فیلم جذابی نباشه

  2. اینا چرا قیافشون معلوم نیست خخخ

  3. اصلا جریان ساز هست باید دید فک نمیکنم چیز قابل قوبلی حتی ازش در بیاد

  4. به نظر فیلم خوبی نمیاد