هدفون وایرلس آدیداس

هدفون وایرلس آدیداس RPT-01 مخصوص ورزشکاران ساخته شده است

هدفون وایرلس آدیداس RPT-01 در نمایشگاه IFA 2019 معرفی شد. آدیداس RPT-01 یک هدفون رو گوشی بوده و مخصوص ورزشکاران ساخته شده است.

آدیداس RPT-01 یک هدفون رو گوشی است. این هدفون وایرلس، همانند دیگر محصولات برند نام برده، مخصوص ورزشکاران ساخته شده و عرق بدن مشکلی برای آن به وجود نخواهد آورد. جنس بالشت آن نوع بافت است، در نتیجه قرارگیری هدفون روی گوش برای مدت زمانی طولانی خسته‌کننده نخواهد بود.

همکاری با Zound برای ساخت هدفون وایرلس آدیداس RPT-01

هدفون وایرلس آدیداس به دست شرکت سوئدی Zound طراحی شده است. صدا تولید شده بسیار شفاف به گوش رسیده و میزان بیس کاملا مناسب است، به طوری که با وجود دادن انرژی به ورزشکار، کیفیت صوت تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد.

هدفون وایرلس آدیداس

آدیداس RPT-01 بسیار محکم طراحی شده و می‌توان آن را در جهت‌های مختلف خم کرد. به همین دلیل اگر داخل ساک ورزشی، زیر کوله‌باری وسیله دیگر قرار بگیرد، مشکلی برای هدفون پدید نخواهد آمد. جو استیک هدفون به چهار طرف مختلف حرکت کرده و کنترل پخش موزیک و حجم صدا با استفاده از آن امکان‌پذیر است.

با یک مرتبه شارژ گجت می‌توان برای ۴۰ ساعت پخش موزیک به صورت مستمر از آن استفاده کرد. همانطور که گفتیم، هدفون وایرلس آدیداس به لطف پشتیبانی از استاندارد مقاومتی IPX4 در برابر عرق بدن و قطر‌ه‌های کوچک آب مقاوم است، اما باید از فرو رفتن آن داخل مایعات جلوگیری کرد. یک نرم افزار موبایل برای هدفون طراحی شده که از طریق آن امکان ایجاد میانبرهای جدید فراهم می‌شود. برای خرید آن باید ۱۶۰ دلار پرداخت کنید. قیمت در کشور انگلستان ۱۴۰ پوند است.

مطالب نمایشگاه IFA 2019 را از این صفحه در گجت نیوز دنبال کنید

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. هدفون های شرکت ادیداس بهترین کارایی رو دارند.

  2. خیلی بزرگههه این چرا اینجوریه واا

  3. وقتی یه برند خودش اسپورت باشه قطعا وسیله ای که ساخته به درد ورزش میخوره

    فقط میمونه کیفت صداش که تو تخصص ادیداس نیست و نمیشه نظر داد