پیکسل 4 ایکس ال

نتایج بنچمارک گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال: فقط چهار گیگ حافظه رم!

انتشار نتایج بنچمارک گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال (Pixel 4 XL) از وجود اسنپدراگون ۸۵۵ و اندروید ۱۰ در هر دو گوشی خبر می‌دهد. اما چیزی که جای تعجب دارد، ظرفیت پایین رم آن‌هاست.

در حالی بنچمارک گوگل پیکسل ۴ و مدل XL به ظرفیت ۴ گیگابایتی حافظه رم اشاره دارد که انتظار می‌رفت این پرچمداران، حداقل به ۶ گیگابایت رم مجهز باشند. البته بنچمارک‌ها معتبرترین منابع نیستند. پیش‌تر هم نتایجی در Geekbench منتشر شده بود که ظرفیت رم پیکسل ۳ ای را ۶ گیگابایت نشان می‌داد؛ اما هرگز چنین نسخه‌ای را در دنیای واقعی ندیدیم. یا آن فقط یک نمونه آزمایشی بود، یا گیک‌بنچ ظرفیت حافظه دستگاه را اشتباه خواند.

اما در مورد گوشی های جدید، شاید ظرفیت رم نسخه پایه ۴ گیگ است و نسخه دیگری هم با رم ۶ گیگ و حافظه داخلی بیشتر وجود داشته باشد. احتمالا نمایشگر گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال به ترتیب ۵.۷ اینچی و ۶.۳ اینچی خواهد بود. برای هر دو نیز پنل OLED و ریفرش ریت ۹۰ هرتز مورد انتظار است.

از جمله قابلیت‌های تازه‌، باید به رادار پروژه Soli اشاره کنیم که برای ژست‌های حرکتی کاربرد دارد و متعلقات آن، در پیشانی یا حاشیه فوقانی گوشی ها تعبیه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*