کاربران شبکه های اجتماعی

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲۳ میلادی پیش‌بینی شد

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲۳ میلادی برای کشورهای مختلف توسط کارشناسان و تحلیل‌گران فعال در موسسه تحقیقاتی استاتیستا پیش‌بینی شد.

بر اساس برآورد جدیدی که توسط کارشناسان و تحلیل‌گران فعال در موسسه تحقیقاتی استاتیستا انجام شده است، تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در برخی از کشورها طی سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳ به میزان چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد که بیشترین رشد به کشورهایی چون هند، چین و آمریکا تعلق خواهد داشت. در ادامه تعداد این کاربران را طی سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۳ مقایسه می‌کنیم.

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲۳

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در چین در سال ۲۰۱۸ میلادی حدود ۶۷۳.۵ میلیون کاربر بوده است که بر اساس تحلیل و پیش‌بینی کارشناسان موسسه استاتیستا این تعداد در سال ۲۰۲۳ میلادی به حدود ۸۰۰ میلیون کاربر افزایش پیدا خواهد کرد. تعداد کاربران کشور هند نیز در سال ۲۰۱۸ حدود ۳۲۶.۱ میلیون بوده است که در سال ۲۰۲۳ به ۴۴۷.۹ میلیون کاربر خواهد رسید. آمریکا نیز در سال ۲۰۱۸ حدود ۲۴۳.۶ میلیون کاربر داشته است که این آمار برای سال ۲۰۲۳ میلادی با افزایش کمی به ۲۵۷.۴ خواهد رسید. برزیل هم از ۹۵.۲ میلیون کاربر سال ۲۰۱۸ به ۱۱۴.۵ میلیون کاربر در سال ۲۰۲۳ میلادی می‌رسد.

آماری که از سوی موسسه تحقیقاتی statista منتشر شده حاکی از آن است که تعداد کاربران شبکه‌های مجازی در کشورهای پرجمعیت چون هند، چین و آمریکا طی سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳ میلادی با افزایش چشمگیری همراه خواهد بود، اما در سایر کشورها که از جمعیت زیادی بهره نمی‌برند مثل آلمان، فرانسه، انگلستان و کره جنوبی این افزایش اندک است و آنچنان به چشم نخواهد آمد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*