آخرین مطالب
16
امروز
ایران تله کام 2019

نمایشگاه بین‌المللی ایران تله کام 2019 در مهرماه برگزار خواهد شد

نمایشگاه بین‌المللی ایران تله کام 2019 به عنوان بیستمین دوره این رویداد فناوری ارتباطات و مخابرات کشور، مهرماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

مهم‌ترین رویداد فناوری ارتباطات و مخابرات کشور با نام نمایشگاه بین‌المللی Iran Telecom 2019 در بازه زمانی 8 تا 11 مهرماه 98 برگزار خواهد شد. بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی با هدف نمایش ظرفیت‌های کشور در صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی و ارائه آخرین دستاوردهای صنعت مخابرات ایران و فعالیت شرکت‌های استارت‌آپی فناوری ارتباطات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

جزئیات ایران تله کام 2019

در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی با حضور سرویس‌دهنده‌های باند پهن و رادیویی، شرکت‌های ارائه‌دهنده تجهیزات و سرویس‌های اینترنت و شبکه، اپراتورهای مخابراتی، شرکت‌های تولیدکننده برنامه‌های کاربردی و اپلیکیشن، شرکت‌های دانش‌بنیان و تعداد زیادی از شرکت‌های مرتبط برگزار می‌شود. از برنامه‌های تخصصی این رویداد می‌توان به برگزاری نشست‌های تخصصی در این حوزه و همچنین ایجاد فضای مذاکره میان فعالان صنعت مخابرات و ارتباطات ایران اشاره کرد.

۲ دیدگاه

  1. نمایشگاه هایی که تو ایران برگزار میشه به درد نمیخوره

    (0)
  2. این نمایشگاه درباره ی چیه؟ چه جیزایی توش هست؟

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*