عینک هوشمند SmartEyeglass Attache سونی ، رقیبی سرسخت برای گوگل گلاس

سونی که پیش‌تر عینک‌هوشمند اسمارت‌گلس را معرفی کرده بود، حالا از طرح اولیه‌ی نسخه جدیدی از این محصول با نام Attach رونمایی کرده است. اسمارت‌گلس اتچ یک پوشیدنی جذاب است که شاید در زمینه‌ی طراحی هنوز با محصول نهایی فاصله زیادی داشته باشد؛ اما ایده پشت آن خلاقانه است.

این عینک تصویری سبز رنگ را بر روی هر دو شیشه خود می تاباند. گشتن در منوها و کنترل عینک نیز از طریق ریموت کوچکی در دسته آن انجام می شدند.با اینکه ظاهر نسخه Developer Edition ظاهر بهتری داشت اما نمونه اولیه تازه یعنی SmartEyeglass Attache! به نظر جذاب تر می آید و بیشتر با گوگل گلس قابل قیاس است.

همانطور که نام این مدل بر می آید این نمونه را می توان به هر عینکی متصل کرد. در این نمونه به جای نمایش تصویر در روی هر دو شیشه عینک، تنها در بخشی از شیشه سمت راست عینک تصویری قابل مشاهده است. اما بر خلاف نسخه Developer Edition در این نمونه تصاویر تمام رنگی هستند. همچنین امکانات و قابلیت های تازه ای در این مدل به بخش های مختلفی همچون مسیریابی اضافه شده است.

هنوز مشخص نیست که نسخه نهایی این محصول چه زمانی و با چه قیمتی روانه بازار خواهد شد، اما تا آن زمان احتمالا برنامه‌نویسان سونی باید کارهای زیادی انجام دهند و طراحان هم باید برای نهایی‌سازی پروژه تلاش کنند!

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*