نسخه ی ارزان قیمت دستبند هوشمند کمپانی ریزر معرفی شد

سال گذشته اتفاق جالبی افتاد و آن اینکه شرکت محبوب ساخت تجهیزات بازی، یعنی ریزر، یک گجت پوشیدنی را معرفی نمود. این پوشیدنی می تواند اعلانیه ها را به شما نشان دهد، تناسب و سلامتی شما را پیگیری کند و شما را به کل اکوسیستم اپلیکیشن ها متصل کند. این پوشیدنی، یک دستبند هوشمند به نام نابو است که هنوز کاملاً در بازار وجود ندارد، اما با این حال ریزر در حال معرفی کردن نسخه ی دوم آن است: نابو X !

نابو X، درست همان کارهای نابوی اصلی را انجام میدهد، به جز یک استثنای بزرگ: نابو X، نمایشگر ندارد! در حالیکه نابوی اصلی، یک نمایشگر OLED کوچک دارد که اعلانیه ها را به محض رسیدن، اعلام می کند، نابو X، دارای مجموعه ای سه تایی از LED ها است. نابو X، از این LED ها برای اطلاع کاربران از اینکه چه نوع اعلانیه ای در حال آمدن است، استفاده می کند، بدین صورت که رنگ های متفاوت برای اپلیکیشن های مختلف به کار می روند.

واضح است که نابو X، نسبت به نابوی اصلی، کارآیی کمتری دارد، چرا که برای اینکه بفهمید اعلانیه ی شما چه بوده، مجبورید به سراغ اسمارت فون خود بروید. ریزر هنوز اهداف بزرگی برای دستبندهای نابو در سر دارد. ایده ی ریزر این است که دستبندهای نابوی کافی در دنیا عرضه شود. آنگاه کاربران می توانند با ضربه زدن دستبندهایشان به یکدیگر، اطلاعات را مبادله کنند. طبیعتاً از آنجایی که این دستبند محصول ریزور است، به نظر می رسد که  جای خود را در انجام گیم ها هم باز کند به طوری که رویدادهای بازی را به کاربران اطلاع دهد.

اگر نابو X را بر نابوی اصلی ترجیح دهید، قطعاً در  هزینه ی خود صرفه جویی بزرگی کرده اید، چرا که قیمت آن ۴۹.۹۹ دلار است، در حالیکه نابوی اصلی، دوبرابر این قیمت را دارد. ریزر در ابتدا نابو x را با تخفیف بسیار زیادی، یعنی به قیمت ۱۹.۹۹ دلار به اعضای ریزور خواهد فروخت، که فروش آن از سه شنبه ی دیگر آغاز خواهد شد در حالیکه  عرضه ی عمومی آن، بهار امسال خواهد بود. فروش نابوی اصلی به اعضای ریزر در دسامبر ۲۰۱۴، آغاز شده و در آینده برای عموم عرضه خواهد شد.

منبع: theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*