هدفون هوشمند Parrot Zik Sport بر قلب شما هم نظارت می کند

ابزار های هوشمند جزئی جدایی ناپذیر از نمایشگاه های فناوری بوده و کم کم دارند راه خود را در میان زندگی روزمره ما باز می کنند. توجه به سلامتی یکی از مهم ترین بخش های مرتبط با ابزار های هوشمند است و در این میان، کمپانی Parrot با ارائه یک هدفون هوشمند چند کاره می خواهد تا دل علاقمندان به موسیقی و سلامتی را بدست آورد.

Parrot-Zik-Sport-6

این هدفون بلوتوثی روی سر محکم شده و گوشی های آن داخل گوش قرار میگیرند تا در زمان دویدن از سر ورزشکار به زمین نیفتد. از هشت میکروفن تعبیه شده در این هدفون، دو عدد برای مکالمه و شش عدد دیگر برای حذف نویز محیط در نظر گرفته شده اند که رقمی بسیار منحصر به فرد و جالب به شمار می آید!

به گفته سازنده  ، باتری این هدفون حدود پنج ساعت دوام دارد و وزن ۷۵ گرمی آن نیز آنقدر ناچیز است که اصلاً قابل حس نیست! علاوه بر بخش صدا، در این محصول از سنسور های ضربان قلب، قدم شمار (با امکان تشخیص تعداد قدم های پای راست و چپ به صورت مجزا)، سرعت و میزان ارتفاع طی شده (مناسب برای زمانی که سربالایی میروید) استفاده می شود که اطلاعات مربوط به هر یک در نرم افزار اختصاصی این هدفون روی گوشی هوشمند قابل خواندن است.

منبع : Engadget

Parrot Zik Sport headphones do noise canceling, heart monitoring

Parrot Zik Sport headphones do noise canceling, heart monitoring

Parrot’s Zik 2.0 noise-canceling Bluetooth headphones may not be ideal for workouts, but fans may want to give the new Zik Sport a spin to get a similar experience. Granted, these are actually in-ears instead of the earcup type, but Parrot and Philippe Starck still managed to tuck in eight microphones — six for noise-canceling, two for voice calls — in addition to a heart rate sensor, pedometers and a five-hour battery (and this is with all the features turned on). That’s a very impressive package given how much smaller these headphones are.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*