سیستم عامل WebOS Auto ال جی

سیستم عامل WebOS Auto ال جی در نمایشگاه خودرو IAA 2019 معرفی شد

سیستم عامل WebOS Auto ال جی در نمایشگاه خودرو IAA 2019 معرفی شد. این سیستم عامل با ادغام پلتفرم وسیله نقلیه متصل مایکروسافت (MCVP) می‌تواند میزان بهره‌وری خودروها را افزایش دهد.

ال جی الکترونیکس در نمایشگاه خودرو بین‌المللی فرانکفورت (IAA) سال جاری، سامانه جدیدی را به نمایش گذاشت که ترکیبی از سیستم سرگرمی-اطلاع‌رسانی درون خودرویی WebOS Auto ال جی با پلتفرم وسیله نقلیه متصل (Connected Vehicle Platform) مایکروسافت است. با بهره‌گیری از نقاط قوت WebOS Auto و MCVP، سیستم سرگرمی-اطلاع‌رسانی درون خودرویی (IVI) می‌تواند دامنه وسیعی از اطلاعات مانند وضعیت راننده، وضعیت درهای خودرو و کاربرد اپلیکیشن‌ها را جمع‌آوری و منتقل کند.

سیستم جدید به گونه‌ای طراحی شده که داده‌های تولیدی توسط اتومبیل، به همراه تاریخچه استفاده از سامانه صوتی، تصویری، مسیریابی خودرو را به سرویس ابری هوشمند Power BI مایکروسافت منتقل می‌کند. شرکت‌های تولید‌کننده قطعات اصلی (OEM) می‌توانند از این مجموعه کامل داده‌ها برای بهبود تجربه کاربری راننده، افزایش ایمنی و طول عمر اتومبیل استفاده کنند. برای بهبود تجربه کاربری درون اتومبیل این سرویس ابری در نسخه بعدی پلتفرم WebOS Auto گنجانده خواهد شد. در نمایشگاه IAA امسال شاهد معرفی سرویس‌های جدید همکاران ال جی بر روی سیستم سرگرمی-اطلاع‌رسانی بر پایه WebOS Auto خواهیم بود.

جزئیات سیستم عامل WebOS Auto ال جی

سیستم عامل WebOS Auto ال جی ترکیبی از پلتفرم نرم افزاری WebOS ال جی (که میلیون‌ها ابزار هوشمند را در سراسر جهان روشن نگاه داشته) و پلتفرم سرگرمی-اطلاع‌رسانی لینوکسی است که برای اتصال ماشین‌ها و تامین کارایی و انعطاف موردنیاز برای توسعه نرم افزاری توسط تولیدکنندگان قطعات اصلی (OEM) و تامین‌کنندگان سطح یک (Tier 1) مورد استفاده قرار می‌گیرد. این‌گونه می‌توان تجربه و تخصص مورد استفاده در خانه‌های هوشمند را به نسل جدید ماشین‌های هوشمند انتقال داد و سطح تازه‌ای از تجربه کاربری درون اتومبیل را خلق نمود.

Helen Choi، معاون بخش مدیریت ارشد فناوری ال جی الکترونیکس می‌گوید:‬

ما قصد داریم از طریق این همکاری تازه با مایکروسافت، پلتفرم اتومبیل IVI ال جی را تقویت کنیم و با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های سرویس ابری MCVP توسعه اتومبیل‌های متصل را سرعت بخشیم.‬ ما از طریق افزودن دامنه وسیعی از سرویس‌ها و جذب همکاران جدید، به توسعه اکوسیستم WebOS Auto ادامه خواهیم داد.

Tara Prakriya، مدیر برنامه گروه همکاری پلتفرم ماشین‌های متصل و موبایلی در مایکروسافت در این خصوص می‌گوید:

در دنیای ماشین‌های متصل که به سرعت رو به گسترش است، ادغام WebOS Auto ال جی با پلتفرم اتومبیل متصل مایکروسافت (MCVP)‬ مزایای قابل‌ توجه‌ای را برای اتومبیل‌سازان فراهم می‌آورد؛ تا با استفاده از چرخه بازخورد دیجیتالی که شامل اطلاعات کامل و لحظه‌ای اتومبیل است، ارزش‌های متمایزی را برای مشتریانشان خلق کنند.‬ همکاری ما با ال جی باعث توسعه اکوسیستم‌هایمان خواهد شد و ارائه سرویس‌های دیجیتال بر پایه نیاز اتومبیل‌ها و تامین تجربیات کاربری و عملکردی بر بستر هوش مصنوعی کاملا جدیدی را امکان‌پذیر خواهد نمود.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. رابط کاربریش اصلا خوب نیست سرعت عملکردشم پایینه