Reach79 ، قاب محافظی که باعث افزایش قدرت آنتن دهی آیفون ۶ می شود !

در منطقه ای که شما زندگی می کنید سیگنال تلفن همراه ضعیف است ؟ شاید تا به حال نمی دانستید اما می توانید میزان آنتن دهی آیفون خود را توسط یک قاب مخصوص افزایش دهید. شرکت Antenna79 در نمایشگاه CES 2015 از یک قاب جدید به نام Reach79 برای آیفون رونمایی کرده که می تواند باعث افزایش قدرت آنتن دهی گوشی و کاهش مصرف باتری آن شود.

Antenna79-2این قاب برای گوشی های آیفون ۶ و ۶ پلاس عرضه شده و قدرت آنتن دهی آن را تقریبا دو برابر می کند. به لطف افزایش سیگنال آنتن، گوشی کمتر در حالت No Service قرار می گیرد و بنابراین کمتر به جستجوی آنتن می پردازد که همین امر باعث کاهش مصرف باتری آن می شود.

همچنین با افزایش سیگنال، سرعت استفاده از شبکه های ۳G و ۴G افزایش می یابد و تماس های تلفنی نیز کمتر از همیشه قطع می شوند. قاب Reach79 در برابر ضربه و افتادن از ارتفاع مقاومت خوبی دارد و از صدمه دیدن گوشی در این مواقع جلوگیری می کند. در تست هایی که روی این قاب انجام شده، مشخص شد می تواند بطور متوسط و در شرایط متفاومت از ۱.۵ تا ۲ برابر سیگنال را بهبود ببخشد.

Antenna79-1

البته فراموش نکنید عملکرد این قاب کاملا بسته به شرایط گوشی و اپراتور و منطقه ای که در آن هستید می تواند متفاوت باشد. مدل مشکی رنگ این قاب هم اکنون از طریق وب سایت آن به قیمت ۵۹ دلار برای آیفون ۶ و ۶۹ دلار برای آیفون ۶ پلاس قابل سفارش است و در ظرف ماه های آینده رنگ های متنوع تری از آن نیز به بازار خواهد آمد.

منبع : CNET

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*