بازی بولی 2

راک‌استار به مدت ۱۸ ماه بازی بولی ۲ (Bully 2) را توسعه داد

همیشه شایعاتی در مورد ساخت بازی بولی ۲ (Bully 2) می‌شنیدیم، اما به نظر می‌رسد این بازی چند سال پیش به مدت ۱۲ تا ۱۸ ماه واقعا در حال توسعه بوده است!

بنابر ادعای چند منبع آگاه، در سال ۲۰۱۰ و پس از انتشار بازی Red Dead Redemption، راک‌استار و شعبه New England آن چندین ماه بر روی توسعه بازی بولی ۲ کار کرده و حتی پروژه تا آنجا پیش رفته که مراحل اولیه بازی قابل تجربه بوده‌اند! خط داستانی بازی Bully 2 قرار بوده است ما را به خانه جیمی در فصل تابستان و تعطیلی مدارس ببرد، اما راک‌استار بعد از مدتی متوجه می‌شود این قصه آن‌طور که باید جذاب نیست و ساخت این اثر لغو می‌شود. همچنین برخی از منابع هم اعلام کرده‌اند تیم سازنده طی مدتی که مشغول ساخت نسخه اولیه بولی ۲ بودند، هیچ‌گاه به اتفاق نظر نرسیدند که شخصیت جیمی و داستان این بازی را به کجا ببرند.

اعضای اصلی آن زمان استودیو Rockstar New England، بیشتر با بخش هنری بازی مرتبط می‌شدند و وقتی با درو مدینا (که آن زمان طراح ارشد شعبه New England بود) و استیون اولدز (کارگردان بصری شعبه نیویورک در زمان انتشار بازی اول) تماس گرفته شد تا راجع‌به پروسه ساخت بازی Bully 2 توضیح بدهند، هیچ‌کدام حاضر به پاسخگویی نشدند.

بازی بولی 2

بولی بدون شک یکی از خاطره‌انگیزترین بازی‌های راک‌استار در نسل ششم است

یکی از منابع اعلام کرده بولی ۲ به وسیله موتور بازی‌سازی RAGE در حال توسعه بود، موتوری که راک‌استار با آن بازی‌های GTA V ،GTA IV ،Max Payne 3 و هر دو نسخه Red Dead Redemption را ساخت. با توجه به اینکه راک‌استار چند ماه را صرف ساخت این اثر کرده و در پایان تمامی تلاش‌های آن‌ها بی‌نتیجه مانده است، به نظر نمی‌رسد تا مدت‌ها به ساخت دوباره این اثر فکر کنند!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. بازیه مسخره ایه بهتره بازی نکنیم

  2. بولی همونه تو یه مرحلش داخل ازمایشگاه یه قورباغه رو تیکه تیکه میکردن؟