باتری گوشی های آیفون 11

مقایسه طول عمر باتری گوشی های آیفون ۱۱ با هواوی پی ۳۰ پرو، گلکسی نوت ۱۰ پلاس و وان پلاس ۷ تی

در این مطلب قصد داریم طول عمر باتری گوشی های آیفون ۱۱ ، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس، هواوی پی ۳۰ پرو، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس و وان پلاس ۷ تی را با یکدیگر مقایسه کنیم.

با توجه به استفاده مداوم کاربران از گوشی های هوشمند خود، باتری گوشی‌ها به یکی از مهم‌ترین بخش‌های این دستگاه‌ها تبدیل شده است و کاربران همیشه در هنگام خرید گوشی به این فاکتور مهم توجه می‌کنند. به همین دلیل سازندگان گوشی های هوشمند امروزه سعی می‌کنند باتری پرظرفیت در کنار فناوری شارژ سریع را به کاربران خود ارائه دهند.

اکنون قصد داریم طول عمر باتری بهترین پرچمداران بازار یعنی گوشی های آیفون ۱۱ ، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس، هواوی پی ۳۰ پرو و وان پلاس ۷ تی را با هم مقایسه کنیم. در ابتدا نگاهی به مشخصات باتری و فناوری شارژ این گوشی‌ها می‌اندازیم.

گوشی ظرفیت باتری سرعت شارژ
آیفون ۱۱ ۳۱۱۰ میلی‌آمپرساعت ۱۸ وات
آیفون ۱۱ پرو ۳۰۴۶ میلی‌آمپرساعت ۱۸ وات
آیفون ۱۱ پرو مکس ۳۹۶۹ میلی‌آمپرساعت ۱۸ وات
گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۴۳۰۰ میلی‌آمپرساعتی ۴۵ وات
هواوی پی ۳۰ پرو ۴۲۰۰ میلی‌آمپرساعت ۴۰ وات
وان پلاس ۷ تی ۳۸۰۰ میلی‌آمپرساعت ۳۰ وات

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، گوشی های سری آیفون ۱۱ ظرفیت باتری کمتری نسبت به رقبای خود دارند، اما تجربه ثابت کرده گوشی های آیفون مصرف بهینه‌ای دارند و معمولا از طول عمر باتری خوبی برخوردارند. در ادامه می‌توانید ویدیوی مقایسه عمر باتری این شش گوشی پرچمدار و بالا رده را در گجت تی وی مشاهده کنید. شما فکر می‌کنید عمر باتری کدام‌یک از این گوشی‌ها بیشتر باشد؟

ویدیوی عمر باتری گوشی های آیفون ۱۱ و رقبا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. با توجه به بزرگترین نمایشگر این مقایسه که متعلق به نوت ۱۰ بود،برتری فقط از آن نوت ۱۰ و هواوی هست و بس