همراه اول

همراه اول برای رفع نگرانی زائران اربعین امکان جدیدی را ارائه کرد

همراه اول برای رفع نگرانی زائران اربعین امکان جدیدی را ارائه کرد. به واسطه یک پیام جدید در شبکه این اپراتور تلفن همراه، مشترکان می‌توانند نسبت به پرداخت بدهی یا افزایش شارژ سیم کارت مخاطب خود اقدام کنند.

شرکت همراه اول در راستای حمایت از مشترکان خود یک پیام (Announce) جدید در شبکه خود طراحی و ارائه کرده است. به واسطه این آنونس جدید در شبکه، از این به بعد اگر مشترکان همراه اول با مشترکانی که در خارج از کشور با تمام شدن شارژ (مشترکان اعتباری) و قطع بدهی (مشترکان دائمی) مواجه شدند، تماس بگیرند با پیام زیر روبه‌رو خواهند شد:

مشترک گرامی، شماره‌ای که با آن تماس گرفته‌اید به علت بدهی یا عدم موجودی کافی امکان پاسخگویی ندارد، در صورت تمایل می‌توانید با شماره‌گیری کد ستاره ۱ مربع نسبت به پرداخت بدهی یا افزایش شارژ ایشان اقدام فرمایید.

جزئیات قابلیت جدید همراه اول

پس از شنیدن پیام فوق، مشترکان به آسانی می‌توانند مشکل مخاطب مورد نظر خود را برطرف سازند. بنابراین مشترکان همراه اولی که برای راهپیمایی اربعین در کشور عراق حضور دارند، احتمال دارد به دلیل پایان شارژ یا قطع بدهی با این پیام بر روی خطوط در زمان تماس‌ها مواجه شوند. همچنین تماس گیرندگان با این سیم‌های قطع بدهی یا اتمام شارژ قادر خواهند بود با شماره‌گیری کد ستاره یک مربع (#۱*) بدهی سیم کارت سیم کارت مورد نظر را پرداخت کرده یا شارژ آن سیم کارت را افزایش دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. نمیشد اینو پارسال انجام بدن که من رفتم کربلا

  2. همراه اولم ب فکر سود خودشه

  3. وای همراه اول عالیههه