تماشا کنید : اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی Need for Speed + پشت صحنه

need for speed movie

بالاخره اولین تریلر فیلم سینمایی Need for Speed منتشر شد، تاریخ اکران این فیلم ۱۴ مارس ۲۰۱۴ مطابق ۲۳ اسفندماه ۹۲ اعلام شده.در ادامه توجه شما را به تماشای این تریلر و همچنین پشت صحنه های از این فیلم دعوت می کنیم.با گجت نیوز همراه باشید.

تا امروز در گجت نیوز تو کار فیلم های سینمایی نبودیم اما به دلیل ارتباط این فیلم با بازی need for speed و اهمیت این اون برای طرافدارای این بازی ، امروز با این خبر در خدمت شما هستیم.

داستان کلی فیلم ظاهرا در مورد راننده ای است با نام Tobey Marshall (با بازی آرون پائول) که به جرم نداشته وارد زندان می شود اما با آزادی دوباره اش و با ترتیب دادن ریس های خیابانی به فکر تصفیه حساب با شرکای سابق و دوستان قدیمی اش می افتد. بازیگرانی مانند ایموژن پوتس (Imogen Poots) دومینیک کوپر (Michael Keaton)، مایکل کیتون (Michael Keaton)، کید کودی (Scott Mescudi)، سعید مالک (Rami Said Malek) از جمله شخصیت های معروف این سینمایی هستند.

در این فیلم تلاش شده تا همانند سری بازی های NFS از انبوهی از سوپرکارها استفاده شود که در این میان مدل هایی مانند مکلارن P1، ویرون سوپراسپرت WRC، سستو المنتو، جی تی ای اسپانو و کونیخزگ آگرا R شاید معروف ترین آنها باشند. آرون پائول (Aaron Paul) هم یک شلبی GT500 دارد.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*