گوگل نست مینی

اسپیکر هوشمند گوگل نست مینی با صدای بهبود یافته معرفی شد

اسپیکر هوشمند گوگل نست مینی (Google Nest Mini) با صدای بهبود یافته، پاسخگویی بهتر دستیار هوشمند و قیمت ۴۹ دلار معرفی شد. در ادامه با قابلیت‌های این اسپیکر گوگل آشنا می‌شویم.

یکی دیگر از رازهای مخفی گوگل افشا شد و این شرکت به طور رسمی از اسپیکر هوشمند نست مینی (Google’s Nest Mini) رونمایی کرد. گوگل نست مینی به عنوان جانشین هوم مینی (Home Mini) معرفی شده و صدای بهتر و قابلیت‌های جدیدتری را ارائه می‌دهد. اکنون یک گیره دیواری برای قرار دادن اسپیکر روی دیوار وجود دارد. همچنین این اسپیکر هوشمند به گونه‌ای تنظیم شده که می‌تواند صدای بسیار بلندتر و بهتر و باس دو برابر قوی‌تر داشته باشد. علاوه بر آن، از سه میکروفون به جای دو میکروفون قبلی استفاده شده و شما می‌توانید انتظار داشته باشید که نست مینی صدای شما را بهتر از قبل و در بار اول به درستی بشنود.

در دل اسپیکر هوشمند گوگل نست مینی نیز تغییراتی نسبت به قبل صورت گرفته است. پردازنده سریع‌تر در این مدل می‌تواند درخواست‌های دستیار هوشمند را با سرعت بیشتری پردازش کند. همچنین با داشتن اسپیکر بهتر، صداها طبیعی‌تر شده و یک اسپیکر سوم نیز وظیفه حذف نویزهای محیطی را بر عهده دارد. یک سنسور فراصوت هم در کنار بدنه قرار گرفته که نزدیک شدن دست به اسپیکر را تشخیص می‌دهد و به صورت خودکار چراغ‌های کنار دکمه‌های کنترل صدا را  روشن می‌کند.

اسپیکر هوشمند گوگل Nest Mini کاملا سازگار با محیط زیست بوده و در ساخت آن از بطری های پلاستیکی استفاده شده و ۳۵ درصد از بدنه اسپیکر از پلاستیک بازیافت شده ساخته شده است. نست مینی در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۱۹ در رنگ‌های مشکی، سفید، صورتی و آبی و با قیمت ۴۹ دلار عرضه می‌شود. متاسفانه این اسپیکر هوشمند فاقد جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون است و از ویژگی‌هایی مانند ساعت زنگ‌دار در آمازون اکو دات بهره نمی‌برد. گوگل نست مینی فقط یک اسپیکر هوشمند است که نسبت به مدل‌های قبلی گوگل صدای باکیفیت‌تر و پاسخگویی بهتر را ارائه می‌دهد.

ویدیوی معرفی اسپیکر گوگل نست مینی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه