تماشا کنید : تست سقوط از ارتفاع اسمارت فون سونی اکسپریا Z1

xperia z1 drop test

شیشه و فلز، بتون را ملاقات کنید! به نظر می رسد که این کلمات نتیجه اخلاقی ویدئویی است که در ادامه مشاهده می کنید، ویدئویی در مورد تست رها کردن اسمارت فون اکسپریا Z1 کمپانی سونی. این پرچمدار سونی دارای پوششی شیشه ای در جلو و پشت دستگاه می باشد که با لبه ای فلزی در اطراف پوشانده شده است.

نتیجه رها کردن این دستگاه از ارتفاع ۱.۵ متری این است که برروی این دستگاه حتی به سختی خش می افتد (حتی هنگامی که با صفحه نمایش به زمینه می خورد).

اما پس از سومین پرتاب، آسیبی به دستگاه وارد می‌شود که به موجب آن دستگاه با وجود اینکه روشن می‌شود، اما تصویری را نشان نمی‌دهد. البته این موضوع را نیز باید در نظر داشت که اکثر تلفن‌های هوشمند بازار در پرتاب اول یا دوم، آسیب‌های جدی دیده و معمولا صفحه نمایش آن‌ها خرد می‌شود.

{photo}92/07/13/xperia-z1-drop-test{/photo}

منبع : phonearena

 

Sony Xperia Z1 drop test: physical survival, emotional ruin (video)

Glass and metal, meet concrete! That seems to be the moral of the story from this Sony Xperia Z1 drop test, as the flagship handset sports a glass front and back, with metal rim around the sides.
Dropped from about 5 feet (1.5 meters), the premium materials of the handset barely registered a scratch, even when the Xperia Z1 landed flat on its screen, which with most phones results in glass shards under your skin if you try to operate it it afterwards.
That all-important operation part, however, the Z1 didn't get right, as the screen lit up, but wasn't showing anything of substance after the three drops it consumed.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*