تماشا کنید : وقتی سامسونگ بهترین تیزر تبلیغاتی خود را برای بدترین محصول خود می سازد !

پس از معرفی ساعت هوشمند سامسونگ و انتقادات فراوان از این محصول جدید، سامسونگ تلاش خود را معطوف به تبلیغات و بازاریابی این محصول کرده است. سامسونگ برای ساعت هوشمند خود، یکی از نوستالژیک‌ترین تبلیغات تلویزیونی را برای بازار آمریکا ارائه کرده است. در ادامه تصاویر ویدئویی این آگهی تلویزیونی را به نظاره بنشینید.

این آگهی تلویزیونی با جمع‌آوری صحنه‌های از محبوب‌ترین و معروف‌ترین فیلم‌های تلویزیونی که در آن از ایده‌ی ساعت‌های هوشمند استفاده شده است، با یادآوری خاطرات به جامانده از این تصاویر، ساعت هوشمند خود را با جمله‌ی «بالاخره به حقیقت پیوست» معرفی می‌کند.

این آگهی تلویزیونی با بهره‌گیری از پس‌زمینه‌ی مشکی، اجازه داده‌است تا محصول به خوبی خود را نشان دهد. اما بهتر است علت جذابیت این آگهی تلویزیونی را صحنه‌های به عاریه گرفته شده از فیلم‌های علمی‌تخیلی بدانیم،  چراکه در عمل، ساعت هوشمند سامسونگ، تا یک محصول تمام عیار فاصل زیادی دارد.

منبع : theverge

 

Samsung's best commercial is for its worst product

Get ready for an epic blast of nostalgia from Samsung's latest commercial for the US market. Debuting during today's round of NFL games, the new Galaxy Gear promo runs through the most iconic wrist-worn communication devices that movie and TV producers have ever devised — spanning the full gamut from the Jetsons to Predator — and concludes with the imperious claim that "it's finally real."

As weird and off-the-wall as Samsung's recent commercials have been, this one sticks to an austere black background and lets the product speak for itself. Well, technically, it's all the fictional smartwatches that are doing the talking, but the result is still very good. Shame we can't say the same about the Gear itself.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*