بنچمارک آنتوتو

بهترین گوشی های اندرویدی ماه اکتبر از نگاه آنتوتو

بنچمارک AnTuTu فهرست بهترین گوشی های اندرویدی ماه را از لحاظ پرفورمنس منتشر کرد. پیش‌تر این لیست فقط به پرچمداران اختصاص داشت؛ اما برای اکتبر ۲۰۱۹، نام ۱۰ گوشی برتر میان رده نیز اعلام شده است.

میانگین امتیازهای ثبت شده با ورژن ۸ آنتوتو، ملاک انتخاب بهترین گوشی های اندرویدی ماه بود. در بین پرچمداران، ویوو نکس ۳ ۵G با ۴۸۲۹۱۷ امتیاز، جایگاه نخست را به خود اختصاص داد. رده دوم هم نصیب یکی دیگر از محصولات ویوو، یعنی iQOO پرو ۵G شد که تقریبا ۴۸۲ هزار امتیاز کسب کرد. پس از آن‌ها، وان پلاس ۷ تی با بیش از ۴۸۱ هزار امتیاز به مقام سوم دست یافت.

بهترین گوشی های اندرویدی ماه اکتبر

سه رتبه بعدی به وان پلاس ۷ تی پرو، ایسوس راگ فون ۲ و شیائومی می ۹ پرو ۵G رسید. در رده‌های هفتم تا دهم نیز نام گوشی‌های بلک شارک ۲ پرو، ریلمی ایکس ۲ پرو، میزو ۱۶ اس پرو و ردمی کی ۲۰ پرو پریمیوم را می‌بینیم.

اما بهترین گوشی های میان رده اندرویدی در اکتبر امسال؛ آنر ۹ ایکس پرو، آنر ۹ ایکس و آنر ۲۰ اس هستند که بین ۲۹۰ هزار تا ۲۹۹ هزار امتیاز کسب کردند. این لیست با ردمی نوت ۸ پرو، ریلمی ایکس ۲ و اوپو رینو ۲ ادامه پیدا می‌کند. سایر موبایل‌های جای گرفته در فهرست هم ردمی K20، شیائومی می ۹ اس ای، ریلمی Q و ویوو X27 هستند.

بهترین گوشی های اندرویدی ماه اکتبر

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. گوشی من تو میان رده ها حایگاه هفت ام رو داره