گلکسی ای 50-سنسور اثر انگشت گلکسی ای 50

مشکل گلکسی ای 50 در ثبت اثر انگشت جدید با انجام به روز رسانی!

آپدیت جدید سامسونگ برای گلکسی ای 50 (Galaxy A50) که به‌منظور بهبود عملکرد حسگر اثر انگشت آن ارائه شده بود، دردسر جدیدی برای کاربران ایجاد کرده است!

چند روزی است که آپدیت جدید سامسونگ برای گلکسی ای 50 در چندین کشور اروپایی عرضه شده و هدف آن نیز بهبود عملکرد حسگر اثر انگشت این گوشی بوده است اما گویا این آپدیت یک مشکل جدید به‌همراه آورده است؛ بنابر برخی گزارش‌های دریافتی، گلکسی ای 50 با انجام این به‌روز رسانی قادر به ثبت مجدد اثر انگشت کاربران نبوده است!

سامسونگ در پی عرضه این آپدیت از کاربران خواسته بود اثر انگشت ثبت شده خود را پاک کنند و دوباره پس از به‌روزرسانی آن را ثبت نمایند اما پروسه ثبت مجدد اثر انگشت در آپدیت‌های جدید با شماره A505FNXXS3ASK9 و A505FDDS3ASK8 با مشکل مواجه شده است.

گلکسی ای 50-سنسور اثر انگشت گلکسی ای 50

برخی دارندگان این گوشی تا زمانی که پروسه ثبت مجدد اثر انگشت‌شان به 41 درصد می‌رسد هیچ مشکلی نداشته‌اند اما پس از آن یا باید با تلاش‌های مجدد و بسیار، موفق به ثبت مجدد اثر انگشت‌شان شوند یا با خطای “از تمیز و خشک بودن سنسور اثر انگشت اطمینان حاصل کنید” مواجه شده‌اند. برخی دیگر از کاربران هم که پروسه ثبت اثر انگشت جدید را به پایان رساندند، در نهایت گوشی‌شان اثر انگشت جدید را نپذیرفت. این مشکل از کاربران سامسونگ گلکسی ای 50 در چندین کشور گزارش شده است.

تردیدی وجود ندارد که به‌روز رسانی جدید گلکسی ای 50 دارای نوعی باگ بوده که باعث چنین مشکلی شده است و احتمالا راه‌حل آن، عرضه یک آپدیت دیگر از سوی سامسونگ خواهد بود. در حال‌حاضر توصیه ما این است که اگر اثر انگشت قدیمی خود را پس از به‌روز رسانی پاک نکرده‌اید، همچنان از آن استفاده کنید؛ اگر هم آن را پاک کرده‌اید به استفاده از پسوورد، پین یا تشخیص چهره برای قفل‌گشایی گوشی خود رو بیاورید تا ببینیم سامسونگ برای رفع این مشکل چه تدبیری خواهد اندیشید.

۳ دیدگاه

 1. خیلی بدتر شده
  بجایی اینکه با آپدیت بهتر بشه و عملکرد خوبی داشته باشه بدتر شده و عملکرد بدی داره
  هنوز که هنوز آپدیت برای اثر انگشت نیومده

  (0)
 2. خخخخخ.جالبه با به روزرسانی مشکل حل نشده بدتر هم شده
  #بنجل ساز به این میگن

  (2)
 3. قبلا سامسونگ مشکل باتری های با قابلیت انفجار داشتن امسال هم مثل اینکه مشکل حسگر اثر انگشت داره از نوت 10و اس 10بگیر تا جدیدا a50
  اخه مجبوری گوشی های چینی هم تو کیفیت ساخت و کارایی از تو سبزی فروش بهتر و با کیفیت تر هستن
  #بنجل ساز به این میگن

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*