قیمت پراید

قیمت پراید روند افزایشی پیدا کرد

قیمت پراید تحت تاثیر افزایش قیمت بنزین و شرایطی که در کشور به وجود آمده است بازهم روند افزایشی پیدا کرد. در ادامه جدیدترین قیمت انواع خودرو را مورد برررسی قرار می‌دهیم.

از بامداد روز جمعه ۲۴ آبان ۹۸ شاهد اجرای طرح سهمیه بندی بنزین بودیم که به واسطه آن قیمت بنزین نیز با میزان چشمگیری افزایش پیدا کرد، این افزایش قیمت تاثیر شدیدی بر بازار خودرو بازار داشته است، در واقع خودرو پراید که هم‌اکنون ارزان‌ترین خودرو بازار کشور محسوب می‌شود، بازهم رکورد قیمتی خود را شکست. گفتنی است مقرر شد تا تولید خودرو پراید به‌زودی متوقف شد که همین خبر نیز در افزایش قیمت آن تاثیر داشت، اما افزایش نرخ بنزین به روند افزایشی قیمت این خودروها سرعت بخشید.

جدیدترین قیمت پراید در بازار کشور

آخرین بررسی‌ها نشان می‌دهد خودرو پراید ۱۱۱ با قیمت ۵۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود، اما پراید در رنگ‌هایی به جز سفید دارای قیمتی حدود ۵۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. سایر مدل‌های پراید نیز افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند، پراید ۱۳۱ با قیمت ۴۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در رنگ سفید و برای سایر رنگ‌ها این مدل نیز قیمت ۵۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت خودرو پراید ۱۳۲ به ۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید. قیمت این خودرو در رنگ‌های به جز سفید نیز ۵۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد. گفتنی است قیمت وانت پراید در بازار نیز با رشد زیادی همراه بوده و به قیمت ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

 1. خدا شاهده
  ادم چک کنه
  خودروی ماکسیما به خاطر مصرف بالای بنزین حاضرم قسم بخورم
  کاهش قیمت پیدا نکنه تف کنید تو صورتم 😡😡😡😡
  مملکت نیس که ….
  فرض کن ماکسیما بشه ۵۰ تومن
  پراید ۱۵۰ تومن !
  بعید نیس
  روزی یادتونه برای دلار ۱۰ هزار تومنی لطیفه درست کرده بودن ؟
  بعد از مدتی تا ۱۹ هزار تومن رف ، مردم بیشتر گریه کردن تا لطیفه پراکنی 😂
  حالا برای پراید ۱۵۰ میلیونی حاضرم گریه کنم تا خنده …

 2. شما یه مقاله بنویس که قیمت چی روند افزایشی نداشته :)))) تنها کسی که پول حلال تو این کشور میخوره فقط صاحب گیم نت های ورامینن 🙂 ۱۰۰۰ تومن بود اون موقع پراید ۸ میلیون بود و ۱۵۰۰ تومنه الان که این قیمته. حلال خور تر از گیمر تو مملکت هست ؟ :))))))))

 3. ای کاش قیمت قبلیشونم میزاشتید تا بشه با هم مقایسشون کرد

 4. نمیدونیم بخندیم به ای وضع یا گریه کنیم به حال خودمون
  خدایا خودت زودتر ظهور کن
  هرکس منتظر ظهور خداست یه صلوات بلند عنایت بفرماد…