رابط کاربری LG UX 9.0

رابط کاربری LG UX 9.0 با ظاهری شبیه به One UI سامسونگ منتشر شد

رابط کاربری LG UX 9.0 برای گوشی ال جی جی ۸ ایکس منتشر شد. نکته‌ی جالب توجه آن، ظاهر بسیار شبیه آن به One UI سامسونگ است.

کمپانی ال جی از جدیدترین رابط کاربری سفارشی اندرویدی برای گوشی‌های هوشمند خود رونمایی کرد. رابط کاربری LG UX 9.0 بسیار ساده‌تر و بهینه‌تر از گذشته شده و کنترل‌های سودمند آن برای دسترسی سریع‌تر به پایین صفحه منتقل شده است. آن همچنین شامل یک حالت تیره تکامل یافته است که علاوه بر کاهش مصرف انرژی، می‌تواند فشار وارده بر چشم در شب را نیز کاهش دهد.

به نقل از ال جی، آخرین آپگرید نرم افزاری این شرکت برای گوشی ال جی جی ۸ ایکس بهینه شده است. از آلبوم‌های عکس گرفته تا پخش کننده‌ی موسیقی، تجربه‌ی لذت‌بخشی را در این رابط کاربری ارائه می‌دهند. G8X آخرین پرچمدار شرکت ال جی با نمایشگر ثانویه است که می‌تواند تجربه‌ای همچون یک گوشی منعطف را بدون معایب شکنندگی نمایشگرهای تاشو ارائه کند.

رابط کاربری LG UX 9.0

تغییرات رابط کاربری LG UX 9.0

امکانات جدید این رابط کاربری شامل موارد زیر است:

  • حالت شب: کل سیستم می‌تواند از پس زمینه‌ی تیره استفاده کند.
  • گیرنده‌ی تماس: کنترل‌ها برای دسترسی بهتر، به پایین آمده‌اند.
  • پیام‌رسانی: محیط آن بزرگ‌تر شده، کلیک روی فیلدها آسوده‌تر شده و گروه‌بندی مخاطبین اضافه شده است.
  • اپلیکیشن ساعت: تطبیق رنگ پررنگ‌تر شده است.
  • اپلیکیشن آلبوم: مرتب‌سازی بهینه‌تر شده و گروه‌بندی واضح‌تر شده است.
  • اپلیکیشن موزیک: ظاهر جدیدی را دریافت کرده است.

رابط کاربری LG UX 9.0

با نگاهی عمیق به رابط کاربری موبایلی جدید ال جی، به این نتیجه می‌رسیم که الگوبرداری‌های زیادی از رابط کاربری One UI رقیب دیرینه‌ی خود، سامسونگ در این زمینه داشته است. جای تعجبی نیست اینکه شرکت‌ها در یک جهت کلی حرکت کنند. ال جی هنوز اعلام نکرده است که چه زمانی این به‌روزرسانی در دسترس گوشی‌هایش قرار خواهد گرفت. نگران نباشید ما پس از کسب اطلاعات بیشتر، شما را نیز باخبر خواهیم کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*