انتشار تصاویر و جزئیات اپلیکیشن همراه اپل واچ برای آیفون

وبسایت 9to5Mac اخیرا توضیحی کامل به همراه تصاویر از عملکرد نرم افزار همراه اپل واچ برای آیفون را منتشر کرده است. کاربران به وسیله این برنامه قادر خواهند بود به تنظیم اپل واچ از طریق آیفون خود اقدام کنند.

این اپلیکیشن به نظر نقشی محوری در تعامل و تنظیم اپل واچ ایفا خواهد کرد. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید مشخص کنید که کدام یک از دوستانتان در اپل واچ مشاهده شوند و همچنین تنظیمات مربوط به نمایش پیام و قابلیت‌های مربوط به کنترل تناسب بدن نیز وجود خواهد داشت.

کاربران می‌توانند انتخاب کنند که در صورت طولانی شدن زمان نشستن آن‌ها در یک نقطه، نوتیفیکیشنی دریافت کنند یا خیر و یا هر چند وقت یکبار از فرآیند پیشرفت اهداف مربوط به تناسب بدن آگاه شوند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان گزارشات هفتگی از پیشرفت‌های صورت گرفته در این زمینه را نیز تنظیم و دریافت کرد.

همچنین از آنجایی که اپل واچ هیچ صفحه کلیدی برای تایپ ندارد، باید مشخص کنید که پاسخ به پیام‌های متنی دریافتی، از طریق صدای ضبط شده و یا دیکته کردن صدا انجام شود. در این اپلیکیشن می‌توانید پاسخ‌های کوتاه خود را برای مواقعی که امکان پاسخ گویی به آیفونتان را ندارید اعمال کنید.

قابلیتی برای مشاهده پیام افرادی که تنها در لیست مخاطبین شما قرار دارند نیز برای اپل واچ پیشبینی شده است. انتظار می‌رود نرم افزار همراه اپل واچ همراه با آپدیت iOS 8.2 در ماه‌های آتی منتشر شود.

مجموعه ای از تصاویر مربوط به این اپلیکیشن را در زیر مشاهده می‌کنید. برای تصاویر بیشتر می‌توانید به وبسایت 9to5Mac مراجعه کنید.

منبع: 9to5Mac

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*