قابلیت نمایشگر همیشه روشن

۸ گوشی قدیمی هواوی با قابلیت نمایشگر همیشه روشن رنگی سازگار می‌شوند

شرکت هواوی اعلام کرده است که ۸ گوشی قدیمی این شرکت به زودی می‌توانند با قابلیت نمایشگر همیشه روشن رنگی سازگاری پیدا کنند. اسامی این گوشی‌ها را می‌توانید در ادامه بخوانید.

روز گذشته٬ شرکت گوشی‌سازی چینی هواوی میزبان یک رویداد خبری در فروشگاه Global Flagship Store خود در چین بود. در این رویداد٬ مدیرعامل بخش تجارت نرم افزار هواوی توضیح داد که EMUI می‌تواند لذت زندگی هوشمند را به کاربران ارائه کند. وی همچنین اضافه کرد که ۸ گوشی قدیمی هواوی به زودی با قابلیت نمایشگر همیشه روشن رنگی سازگاری پیدا خواهند کرد.

به نقل از هواوی٬ نمایشگر همیشه روشن فقط از گوشی‌هایی پشتیبانی می‌کند که به نمایشگر OLED و تراشه‌ی کایرین ۹۹۰ مجهز باشند. با این حال ۸ گوشی قدیمی‌تر هواوی در سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ میلادی می‌توانند از این قابلیت ویژه بهره‌مند شوند. این ۸ دیوایس شامل اسامی هواوی پی ۳۰ پی ۳۰ پرو٬ میت ۲۰ پرو٬ میت ۲۰ پورشه دیزاین٬ میت ۲۰ ایکس ٬۴G میت ۲۰ ایکس ٬۵G نوا ۵ پرو و آنر مجیک ۲ می‌شود.

قابلیت نمایشگر همیشه روشن چیست؟

Always on Display یا به اختصار AOD) قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد بدون فعال بودن نمایشگر٬ بتوانید قابلیت‌هایی را نظیر ساعت٬ نوتیفیکیشن‌های دریافتی و غیره روی صفحه‌ی خاموش گوشی مشاهده کنید. این قابلیت در گوشی‌های هواوی به نام «صفحه خاموش» نیز شناخته می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. گوشی من کایرین ۹۸۰ ه aod رو از اول داشت…

  2. اخه always onرپ این گوشی ها از قبل داشتن

  3. مطمعنید مقالتپن درسته؟