سامسونگ

جایزه برترین پروژه LED فضای داخلی به سامسونگ رسید

جایزه بهترین تجربه مشتری از نشریه معتبر Daily DOOH به دلیل نوآوری‌های برجسته در حوزه نمایشگرهای ساینیج دیجیتال به شرکت کره‌ای سامسونگ رسید.

شرکت سامسونگ الکترونیکس و ام اس سی کروز (MSC Cruises) به خاطر نوآوری‌های برجسته در حوزه نمایشگرهای ساینیج دیجیتال، جایزه بهترین تجربه مشتری را از نشریه معتبر Daily DOOH دریافت کردند. در این پروژه سامسونگ در قالب همکاری بلندمدت با شرکت ام اس سی کروز، صفحه‌های لمسی، نمایشگرهای ساینیج دیجیتال و بیش از 2400 تلویزیون داخل کابین را برای کشتی تفریحی MSC Grandiosa تامین کرده است که اکنون کشتی پرچمدار این شرکت محسوب می‌شود. شرکت ام اس سی کروز با هدف ایجاد پیشرفته‌ترین تجربه متصل برای مهمانان خود، پروژه اکوسیستم دیجیتالی MSC for Me را در سال 2017 آغاز کرد.

درخشش نمایشگرهای ساینیج سامسونگ

سامسونگ

پروژه‌ای که موفق به دریافت این جایزه شده است در سالن اصلی و مسقف کشتی گراندیوسا اجرا شده است. این مکان در واقع سالن اصلی تجمعات کشتی محسوب می‌شود و سامسونگ سقف آن را با یک نمایشگر LED IF040H-D خمیده با طول 93 متر پوشانده است که به صورت اختصاصی برای همین پروژه طراحی شده است. طراحی این نمایشگر به شکلی است که در همه لحظات می‌تواند فضایی فوق‌العاده را برای مهمانان ایجاد کند. علاوه بر این در هر روز سه مرتبه روی این نمایشگر نمایش‌های بصری بسیار جذابی نشان داده می‌شود.

سامسونگ

لوکا پرونزاتی، مدیر نوآوری‌های تجاری شرکت ام اس سی کروز می‌گوید:

طویل‌ترین آسمان LED موجود در روی دریا متعلق به سری کشتی‌های تفریحی مراویجلیا است که کشتی گراندیوسا را هم شامل می‌شود. این کشتی‌ها تجربه‌ای منحصربه‌فرد را برای مهمانان ما خلق می‌کنند.

او می‌افزاید ما برای خلق این فضای چندکاربردی و مهم با استفاده از فناوری‌های روز دنیا، با سامسونگ همکاری کردیم. به این ترتیب توانستیم در تمام طول روز و شب، نما و نوری جذابی ایجاد کرده و با اجرای نمایش‌های بصری، برنامه تفریحی کشتی را متنوع‌تر کنیم.

سئوگی کیم، معاون مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید:

فناوری سامسونگ بخشی مهم از ایجاد یک تجربه بیاد ماندنی و منحصربه‌فرد برای مهمانان کشتی‌های شرکت ام اس سی کروز است. از زمانی که سوار کشتی می‌شوند و در تمام طول سفر، مسافران همواره با نمایشگرهای سامسونگ تعامل داشته و یا تصاویری با کیفیت فوق‌العاده را روی آنها تماشا می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره جدیدترین نمایشگرهای ساینیج سامسونگ می‎توانید به این سایت مراجعه کنید: https://displaysolutions.samsung.com/

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

یک دیدگاه

  1. اووووف اینکه هزیتش خیلی زیاد میشه

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*