فارسی بورد : آخرین و بهترین مطالب وب فارسی در گجت اندرویدی شما

FarsiBoard

شاید شما به این نکته توجه کرده باشید که اپلیکیشن های موبایلی زیادی برای کاربران فارسی زبان ساخته نشده و اغلب اپلیکیشن های ساخته شده شامل دیکشنری، فال و از این قبیل برنامه ها بوده و همواره کمبود نرم افزار های کاربردی دیگر احساس می شود.

یک شرکت برنامه نویسی ایرانی واقع در ایالت کالیفرنیا آمریکا، با هدف جمع آوری بهترین مطالب خواندنی، شنیدنی و دیدنی فارسی در اینترنت در یک مکان، اپلیکیشینی با نام فارسی بورد را طراحی کرده اند تا بتوان جای خالی اطلاع رسانی اخبار روز دنیا به کاربران فارسی زبان اندروید را کمی بپوشانند.

نسخه نیمه آزمایشی این برنامه در حال حاضر فقط بر روی سیستم عامل اندروید اجرا میشود که کاربران میتوانند با وارد شدن به گوگل پلی و جستجوی کلمه "فارسی بورد" یا "FarsiBoard" این اپلیکیشن رایگان را دریافت کنند. همچنین بر خلاف بعضی از اپ های فارسی، این اپ هیچ گونه بنر تبلیغاتی نخواهد داشت.

تصاویری از محیط کاربری اپلیکیشن فارسی بورد :

FarsiBoardFarsiBoardFarsiBoardFarsiBoardFarsiBoardFarsiBoard

FarsiBoardFarsiBoardFarsiBoardFarsiBoardFarsiBoardFarsiBoard

تیم فارسی بورد وبسایت گجت نیوز را به عنوان یکی از حرفه ای ها در زمینه اخبار تکنولوژی بر گزیده اند و شما میتوانید مطالب ما را روی موبایل و تبلت های اندروید خود دریافت کنید.

 

FarsiBoard

FarsiBoard is the only Persian magazine on Android platform. We have started this project to bring the best Farsi/Persian articles on the network in one place.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*