گلکسی اس 11

گلکسی اس ۲۰ ،‌نام احتمالی گلکسی اس ۱۱ سامسونگ

انتظار می‌رود که سامسونگ سال آینده گلکسی اس ۱۱ (Galaxy S11) را به عنوان جانشین سری گلکسی اس ۱۰ معرفی کند، اما توئیت‌های ارسال‌شده از سوی دو افشاگر معروف نشان می‌دهد که اینطور نخواهد بود و باید منتظر نام‌گذاری گلکسی اس ۲۰ باشیم.

عدد بعد از ۱۰ چیست؟ ۱۱، درست است؟ نه خیر اشتباه است. برای برخی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند، عدد بعد از ۱۰ می‌شود ۲۰ و نه ۱۱. در مدل جانشین گوشی آنر ۱۰ شاهد این روند بودیم که مدل بعدی با نام آنر ۲۰ وارد بازار شد و جانشین هواوی پی ۱۰ نیز با نام هواوی پی ۲۰ عرضه شد. اکنون به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم گرفته است که در مورد پرچمدار بعدی سری گلکسی اس خود همین روند را در پیش بگیرد.

توئیت‌های ارسال‌شده از سوی دو افشاگر معروف نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد سال آینده جانشین سری گلکسی اس ۱۰ را با نام گلکسی اس ۲۰ (Galaxy S20) معرفی و عرضه کند و نه گلکسی اس ۱۱.

گلکسی اس 20

بر اساس این اطلاعات جدید، باید معرفی جانشینان جدید سری گلکسی اس ۱۰ با نام گلکسی اس ۲۰ ای (Galaxy S20e)، گلکسی اس ۲۰ (Galaxy S20) و گلکسی اس ۲۰ پلاس (Galaxy S20 Plus) باشیم.

همچنین می‌توانیم فرض کنیم که سری گلکسی نوت سال آینده با نام گلکسی نوت ۲۰ معرفی شود، چرا که سامسونگ در حال حاضر از همان نام‌گذاری برای هر دو سری از محصولات خود استفاده می‌کند. تغییر در نام‌گذاری با عقل جور درمی‌آید، چرا که سال آینده ۲۰۲۰ است و همه چیز با هم خوانایی دارد. با این حال، گفته می‌شود که مدل‌های سال ۲۰۲۱ احتمالا گلکسی اس ۲۱ و گلکسی نوت ۲۱ نامیده نخواهند شد، بلکه گلکسی اس ۳۰ و گلکسی نوت ۳۰ نام خواهند داشت.

نظر شما در مورد تصمیم‌گیری سامسونگ برای استفاده از نام گلکسی اس ۲۰ به جای گلکس اس ۱۱ چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. اگه تغییراتی فاحشب داشته باید این اسمو روی گوشی بزارن

  2. بهترین نامگذاری محصولات (گوشی هوشمند) انطباق با سال تولید است
    چون اینطوری به یادداشتن مدل آنها برای همه آسانتر است