نسخه تحت وب اپلیکیشن پیام رسانی واتس اپ معرفی شد

واتس اپ نسخه تحت وب خود را برای پلتفرم های اندروید، ویندوز فون، بلک بری و سیمبین در دسترس کاربران قرار داد. چیزی که بیشتر از همه خودنمایی می کند جای خالی آی او اس در این لیست است. واتس اپ اعلام کرده به زودی کاربران آی او اس نیز می توانند از نسخه تحت وب این پیام رسان استفاده کنند. 

برای استفاده از واتس اپ تحت وب به یک مروگر گوگل کروم و تلفن هوشمند خود نیاز خواهید داشت. چرا که تشخیص هویت شما در نسخه تحت وب واتس اپ از طریق اسکن یک QR Code صورت می پذیرد. این روش تشخیص هویت از نظر امنیت یک نکته مثبت برای استفاده از این سرویس محسوب می شود زیرا امکان سوء استفاده را به حداقل می رساند. تمامی پیام هایی که از طریق این سرویس رد و بدل می شوند روی تلفن هوشمند نیز قرار می گیرند و می توان گفت در واقع پیام رسان واتس اپ در هر دو نسخه موبایل و وب به صورت سینک و همزمان عمل می کند.

 whatsapp-web

واتس اپ اعلام کرده بر روی بهبود هرچه بیشتر این سرویس کار خواهد کرد تا یک کلاینت تحت وب بی نقص را در اختیار کاربران خود قرار دهد. واتس اپ هم اکنون با ۶۰۰ میلیون کاربر فعال از سراسر دنیا از نظر تعداد کاربر رتبه اول را در بین دیگر اپلیکیشن های پیام رسان دارد. واتس اپ پس از آنکه با مبلغ ۱۹ میلیارد دلار به مالکیت فیس بوک درآمد در ماه نوامبر سال گذشته همکاری خود را با شرکت Whisper Systems آغاز کرد تا سیستم امنیتی مناسبی برای جلوگیری از شنود پیام های کاربران خود پیاده سازی کند.

برای استفاده از نسخه تحت وب واتس اپ آدرس زیر را در مرورگر گوگل کروم خود باز کنید و طبق دستورالعملی که برای پلتفرم های مختلف آورده شده مراحل تشخیص هویت را انجام دهید.

https://web.whatsapp.com

 منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کار کردم باهاش زیاد خوشم نیومد کاش مثل وایبر بود….