اپلیکیشن دراپ باکس برای ویندوزفون منتشر شد

پلتفرمی که با نام ویندوز فون می شناختیم دیگر وجود خارجی ندارد. از حالا به بعد پلتفرم مایکروسافت برای کامپیوترهای رومیزی و همراه و همچنین تبلت ها و تلفن های هوشمند با نام یکپارچه ویندوز شناخته می شوند. شب گذشته مایکروسافت در کنفرانس رونمایی رسمی ویندوز ۱۰ خبر از این اتفاق داد.

شاید بتوان مهمترین نکته این ادغام و یکپارچگی را در توسعه اپلیکیشن ها برای این پلتفرم دانست. از حالا به بعد اپلیکیشن های ویندوز چه در کامپیوترهای رومیزی و تبلت ها و چه در تلفن های هوشمند به صورت یونیورسال عرضه می شوند. بدین معنی که می توانید یک برنامه را روی تمام دستگاه های ویندوز خود نصب کنید و نیازی نیست برای هرکدام نسخه مخصوصی دانلود کنید. با این یکپارچکی اوضاع برای کاربران تلفن های هوشمند ویندوزی روز به روز بهتر خواهد شد. اما در هر صورت امروز یکی از خلاء های این سیستم عامل یعنی نداشتن اپلیکیشن رسمی برای استفاده از فضای ابری دراپ باکس برطرف شد.

دراپ باکس امروز اپلیکیشن رسمی خود را برای کاربران ویندوز فون منتشر کرد. اگرچه تا حالا اپلیکیشن های تردپارتی و غیر رسمی برای استفاده از دراپ باکس روی ویندوز فون وجود داشت اما ارائه یک اپلیکیشن رسمی خبر خوبی برای کاربران این پلتفرم بشمار می رود.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*