آپدیت EMUI 10

بیش از ۱۰ میلیون کاربر گوشی های هواوی آپدیت EMUI 10 را دریافت کردند

دانلود و نصب آپدیت رابط کاربری جدید هواوی با نام EMUI 10 از مرز ۱۰ میلیون دستگاه عبور کرد. این رابط کاربری به همراه سیستم عامل اندروید ۱۰ برای کاربران گوشی های هواوی منتشر شد.

هواوی در آخرین به‌روزرسانی خود، سیستم عامل اندروید ۱۰ را همراه با رابط کاربری EMUI 10 منتشر کرد. این رابط کاربری باعث بهبود عملکرد و تجربه استفاده از اندروید ۱۰ شده است. از زمان انتشار EMUI 10، استقبال قابل توجهی از آن شده و بیش از ۱۰ میلیون کاربر گوشی های هوشمند هواوی این آپدیت را دریافت و نصب کرده‌اند.

عبور نصب آپدیت EMUI 10 از مرز ۱۰ میلیون

در حالی که هواوی تلاش می‌کند تا تعداد مدل‌های واجد شرایط برای دریافت رابط کاربری EMUI 10 و اندروید ۱۰ را افزایش دهد، بیش از ده میلیون کاربر این به‌روزرسانی را دریافت و نصب کرده‌اند. در حال حاضر ۳۳ مدل از گوشی های هوشمند هواوی امکان دریافت و نصب EMUI 10 را دارند.

رابط کاربری EMUI 10 که توسط تیم هواوی طراحی و توسعه یافته، یکی از رقابتی‌ترین رابط‌های کاربری موبایل محسوب می‌شود. EMUI 10 در ابتدا با گوشی Huawei Mate 30 آغاز به کار کرد، این رابط از تمام نسخه‌های جدید و ویژگی‌های موجود در اکثر گوشی‌های هوشمند سطح بالا و متوسط پشتیبانی می‌کند.

آپدیت EMUI 10

در نخستین موج به روزرسانی EMUI 10، مدل‌های P30/P30 Pro ، Mate 20 ، Mate 20 Pro ، Mate20 X و Mate 20 Porsche Edition مشمول دریافت این آپدیت شدند. طبق لیست رسمی هواوی، در حال حاضر بیش از ۳۰ مدل از گوشی های هوشمند این شرکت آمادگی دریافت این آپدیت را دارند. همچنین مدل Nova 5 Pro در مراحل آزمایش‌های داخلی به منظور دریافت EMUI 10 قرار دارد تا هواوی از عملکرد آن با این نسخه از رابط کاربری مطمئن شود.

جدیدترین گوشی‌هایی که به تازگی آپدیت شده‌اند، شامل این مدل‌ها می‌شوند:

  • Mate 20 X (5G) / Mate RS Porsche Design
  • Mate 10 Porsche Design / Mate 10 Pro / Mate 10
  • P20 Pro / P20
  • Nova 4e

شرکت هواوی با ورود به سال ۲۰۲۰، مدل‌های بیشتری را برای دریافت این آپدیت آماده و معرفی خواهد کرد.

آپدیت EMUI 10

رابط کاربری EMUI 10 دارای بهبودهای بسیار، به ویژه در بخش طراحی است. هواوی ، تغییرات در طراحی را به ۴ دسته شامل حالت تاریک گسترده، استفاده از رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش، طراحی مجله‌ای و بهبود انیمیشن‌ها تقسیم بندی کرده و برای بهبود بخش بصری، انیمیشن‌های روان‌تری را در نظر گرفته و جابه‌جایی بین صفحات و اپلیکیشن‌ها نیز بازطراحی شده‌اند.

دیگر ویژگی مهم EMUI 10، افزوده شدن قابلیت‌های جدید به بخش دوربین است؛ طراحی مجدد بخش بزرگ‌نمایی، تغییراتی در قسمت‌بندی تصویر برداری با کمک هوش مصنوعی و افزوده شدن چند گزینه دیگر از بهبودهای این به‌روزرسانی محسوب می‌شود.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*