بازار خودرو چین

فولکس واگن در صدر برندهای پرفروش بازار خودرو چین قرار گرفت

شرکت خودروسازی فولکس واگن توانست رکورد بیشترین فروش در بازار خودرو چین را از آن خود کند. پس از آن دو برند ژاپنی هوندا و تویوتا در رده‌های دوم و سوم این لیست قرار دارند.

بسیاری از خودروسازان جهان به بازار خودرو چین نگاه ویژه‌ای دارند که آن هم به موضوع وسعت جغرافیایی و تنوع سلیقه در این کشور مربوط می‌شود. از این رو کارشناسان و تحلیل‌گران همواره وضعیت فروش این شرکت خودروسازی را مورد بررسی قرار می‌دهند که در جدیدترین بررسی‌ها شرکت خودروسازی فولکس واگن توانست بیشترین فروش را در این بازار به خود اختصاص دهد. همچنین دو شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا و تویوتا در رده‌های بعدی این لیست قرار گرفته‌اند.

آمار فروش بازار خودرو چین

جدیدترین لیستی که از بیشترین فروش برندهای خودروسازی در بازار خودرو چین منتشر شده است، برند آلمانی فولکس واگن توانست در سال ۲۰۱۹ حدود ۲ میلیون و ۸۱۹ هزار و ۲۵ دستگاه خودرو را در این بازار به فروش برساند و در صدر لیست قرار بگیرد. پس از فولکس واگن، برند ژاپنی هوندا با فروش ۱ میلیون و ۴۱۴ هزار و ۲۷۷ دستگاه و شرکت تویوتا با فروش ۱ میلیون و ۳۶۵ هزار و ۲۸۴ دستگاه به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در ادامه جدول میزان فروش خودروسازان پرفروش در بازار خودرو چین را مشاهده می‌کنید:

بازار خودرو چین

طبق جدول فوق جایگاه چهارم به شرکت جیلی با فروش ۱ میلیون و ۱۶۳ هزار و ۹۵۹ دستگاه، جایگاه پنجم به شرکت نیسان با فروش ۱ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۳۱۵ دستگاه، جایگاه ششم به شرکت چانگان با فروش ۹۴۳ هزار و ۲۷۶ دستگاه، جایگاه هفتم به شرکت وولینگ با فروش ۹۲۰ هزار و ۶۴۴ دستگاه، جایگاه هشتم به برند بیوک با فروش ۷۷۸ هزار و ۹۱۰ دستگاه، جایگاه نهم به برند هاوال با فروش ۶۹۱ هزار و ۶۳ دستگاه و جایگاه دهم نیز به شرکت دانگ فنگ با فروش ۶۷۰ هزار و ۲۱ دستگاه تعلق دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. نزدیک ب ۳ میلیون ماشبن داخل یم کشور فروخاه واقعا دمش کرم

  2. خخخ فولوکس واگن شرکت چینی بود

    من فکر میکردم ایتالیایی عست