تولید پراید 132

سایپا تولید پراید ۱۳۲ را متوقف کرد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از توقف تولید پراید ۱۳۲ خبر داد و تاکید کرد تولید خودروهای پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ نیز طی چند ماه آینده متوقف خواهد شد.

سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا عنوان کرد تولید انبوه سایپا رهام در سال ۹۹ به صورت رسمی شروع می‌شود که در فاز اول حدود ۱۲ هزار دستگاه خودرو را تولید و به بازار عرضه خواهیم کرد. وی افزود بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم تعداد تولید رهام در سال ۱۴۰۰ حدود ۷۰ هزار دستگاه و در سال ۱۴۰۱ به حدود ۱۰۰ هزار دستگاه خواهد رسید. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از تولید ۲ محصول جدید در سال ۹۹ و تولید ۵ محصول جدید در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ خبر داد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ادامه بیان کرد تمام فرایند طراحی این محصولات جدید سایپا توسط محققان و متخصصان فعال در این گروه خودروسازی انجام شده است و از خارج نیز کمکی را دریافت نکرده‌ایم. وی افزود در گروه سایپا شاهد تکمیل دانش فنی طراحی خودرو هستیم و بدون نیاز به خارج می‌توانیم به اهداف خود در این حوزه برسیم.

جزئیات توقف تولید پراید ۱۳۲

سید جواد سلیمانی در ادامه اظهار کرد تولید پراید ۱۳۲ حدود ۱۰ روز زودتر از زمان مقرر متوقف شده است و بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که در این گروه خودروسازی انجام داده‌ایم، طی چند ماه آینده تولید پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۲ نیز متوقف خواهد شد. وی افزود طی یک سال اخیر با مشکلات و محدودیت‌های زیادی در صنعت خودرو مواجه شدیم، اما توانستیم میزان تولید خودرو را از کمتر از ۷۰۰ دستگاه به ۲۰۰۰ دستگاه افزایش دهیم که نشان می‌دهد ما از ظرفیت‌ها حداکثر استفاده را داشته‌ایم. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پایان خاطرنشان کرد این گروه خودروسازی موفق به داخلی‌سازی قطعات مهمی چون انژکتور و کیسه ایمنی هوا شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

  1. ولی ۱۵۱ که از همه خطرناک تره ادامه داره حتما

  2. به حق چیزای نشنیده ینی ممکنه ؟؟؟؟

  3. پارسال هم شایعه بود ولی عملی نشد

  4. دیدین خط تولیدش رو بستن و کسیه م اخراج نشد این همه میگفتن اگر خط تولید بسته بشه باید کارگران رو اخراج کنیم دیدین که نشد این همه سال خون ملت رو تو شیشه کردین و ازشون دزدی کردین

  5. بنظرم مشکل این نیست که از رده خارج شده هستن و میبایست تولیدشون متوقف میشد . چون سال هاست که این اتفاقا افتاده
    حتما ورشکستگی که صداش پیچیده بود داره تاثیر خودشو میذاره