تولید پراید 132

سایپا تولید پراید 132 را متوقف کرد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از توقف تولید پراید 132 خبر داد و تاکید کرد تولید خودروهای پراید 111 و پراید 131 نیز طی چند ماه آینده متوقف خواهد شد.

سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا عنوان کرد تولید انبوه سایپا رهام در سال 99 به صورت رسمی شروع می‌شود که در فاز اول حدود 12 هزار دستگاه خودرو را تولید و به بازار عرضه خواهیم کرد. وی افزود بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم تعداد تولید رهام در سال 1400 حدود 70 هزار دستگاه و در سال 1401 به حدود 100 هزار دستگاه خواهد رسید. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از تولید 2 محصول جدید در سال 99 و تولید 5 محصول جدید در سال‌های 1400 و 1401 خبر داد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ادامه بیان کرد تمام فرایند طراحی این محصولات جدید سایپا توسط محققان و متخصصان فعال در این گروه خودروسازی انجام شده است و از خارج نیز کمکی را دریافت نکرده‌ایم. وی افزود در گروه سایپا شاهد تکمیل دانش فنی طراحی خودرو هستیم و بدون نیاز به خارج می‌توانیم به اهداف خود در این حوزه برسیم.

جزئیات توقف تولید پراید 132

سید جواد سلیمانی در ادامه اظهار کرد تولید پراید 132 حدود 10 روز زودتر از زمان مقرر متوقف شده است و بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که در این گروه خودروسازی انجام داده‌ایم، طی چند ماه آینده تولید پراید 111 و پراید 132 نیز متوقف خواهد شد. وی افزود طی یک سال اخیر با مشکلات و محدودیت‌های زیادی در صنعت خودرو مواجه شدیم، اما توانستیم میزان تولید خودرو را از کمتر از 700 دستگاه به 2000 دستگاه افزایش دهیم که نشان می‌دهد ما از ظرفیت‌ها حداکثر استفاده را داشته‌ایم. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پایان خاطرنشان کرد این گروه خودروسازی موفق به داخلی‌سازی قطعات مهمی چون انژکتور و کیسه ایمنی هوا شده است.

۸ دیدگاه

 1. ولی 151 که از همه خطرناک تره ادامه داره حتما

  (1)
 2. به حق چیزای نشنیده ینی ممکنه ؟؟؟؟

  (1)
 3. پارسال هم شایعه بود ولی عملی نشد

  (1)
 4. دیدین خط تولیدش رو بستن و کسیه م اخراج نشد این همه میگفتن اگر خط تولید بسته بشه باید کارگران رو اخراج کنیم دیدین که نشد این همه سال خون ملت رو تو شیشه کردین و ازشون دزدی کردین

  (1)
 5. بنظرم مشکل این نیست که از رده خارج شده هستن و میبایست تولیدشون متوقف میشد . چون سال هاست که این اتفاقا افتاده
  حتما ورشکستگی که صداش پیچیده بود داره تاثیر خودشو میذاره

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*