خودروی سال 2020 آمریکای شمالی

برندگان خودروی سال ۲۰۲۰ آمریکای شمالی معرفی شدند

در رقابت خودروی سال ۲۰۲۰ آمریکای شمالی ، سه خودرو شورولت کوروت استینگری، جیپ گلادیاتور و کیا تلوراید در سه کلاس مختلف به عنوان برنده اعلام شدند.

در نیمه‌نهایی رقابت خودروی سال ۲۰۲۰ آمریکای شمالی ۳۰ خودرو به رقابت پرداختند و داوران پس از بررسی امتیاز هر یک از این خودروها در تست‌های مختلف، لیستی را منتشر کردند که شاهد اسامی سه خودرو برنده در سه کلاس خودرویی هستیم. این دوره از رقابت در سه کلاس خودروی آمریکای شمالی، خودروی کاربردی و خودروی پیکاپ سال برگزار شده که در ادامه با برندگان این دوره آشنا می‌شویم.

برندگان خودروی سال ۲۰۲۰ آمریکای شمالی

خودروی سال 2020

شورولت کوروت استینگری لقب خودروی سال ۲۰۲۰ آمریکای شمالی را پس از شکست دو خودرو تویوتا سوپرا و هیوندای سوناتا از آن خود کرد. گفتنی است خودرو شورولت کوروت در سال‌های گذشته نیز موفق به دریافت این جایزه شده بود. در واقع مدل C5 شورولت کوروت در سال ۱۹۹۸ و مدل C7 آن در سال ۲۰۱۴ این عنوان را از آن خود کردند. کیا تلوراید نیز موفق شد در بخش خودروی کاربردی سال ۲۰۲۰ با شکست هیوندای پالیسید و لینکلن آویاتور جدید عنوان برنده این بخش را به خود اختصاص دهد.

در بخش پیکاپ نیز خودرو جیپ گلادیاتور با عملکرد بهتری از رم هوی دیوتی و فورد رنجر به عنوان پیکاپ سال ۲۰۲۰ آمریکای شمالی دست پیدا کرد. برندگان این دوره از رقابت‌های خودروی سال آمریکای شمالی طی مراسمی در مرکز TCF دیترویت رونمایی شدند. گفتنی است این مراسم به نمایشگاه خودرو دیترویت ارتباطی ندارد. جا دارد به برندگان سال گذشته نیز اشاره‌ای کنیم که در آن جنسیس G70 در کلاس خودروی سال، هیوندای کنا در کلاس خودروی کاربردی و رم ۱۵۰۰ در کلاس پیکاپ‌ها به عنوان برنده معرفی شده بودند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.