دانلود کنید : ۵ لانچر اندرویدی برای کسانی که به ظاهر iOS علاقه دارند

لانچر را می توان یکی از نقاط برتری اندروید نسبت به iOS دانست. کاربران گوشی های اندرویدی می توانند به راحتی هر زمان که از ظاهر گوشی خود خسته شدند، لانچری جدید دریافت و شکل ظاهری گوشی خود را تغییر دهند. در این پست بهترین لانچرهای اندروید که گوشی شما را شبیه به آیفون می کنند برای دانلود قرار داده ایم.

۸ Launcher

luncher-8

این لانچر گوشی اندرویدی را دقیقا شبیه به iOS8 می کند. تغییر کامل در رابط کاربری از جمله ویژگی های این لانچر است. به گفته برنامه نویس این لانچر، نصب و استفاده از این لانچر هیچ تاثیری روی مصرف باتری نخواهد داشت.

iLuncher

iLauncher

آی لانچر را می توان نزدیک ترین طراحی به iOS دانست که کاربران می توانند آن را نصب کنند. این لانچر به مانند لانچر قبل رایگان نیست و برای خرید آن باید ۱ دلار هزینه کرد. در طراحی این لانچر بیشترین جزئیات رعایت شده است.

HI LockScreen

64211321

این لانچر بیشتر بر روی لاک اسکرین تمرکز کرده و سعی کرده گزینه هایی را نیز به لاک اسکرین آیفون اضافه و آن را به اندروید منتقل کند.

OS 8 Lock Screen

OS-8-Lock-Screen (1)

این لانچر نیز به مانند لانچر قبلی لاک اسکرین آیفون در iOS8 را به گوشی شما می آورد. نکته مهم این است که لاک اسکرین در این لانچر دقیقا شبیه به iOS8 است و توسعه دهنده آن تغییری در آن ایجاد نکرده است.

Classic Keyboard

Classic-Keyboard

آیا شما هم لانچری با این موضوع می شناسید؟ به نظر شما کدام یک از این لانچرها جذاب تر است؟

منبع : gsm

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*