تصاویر گوشی هواوی پی ۴۰ پرو

گوشی هواوی پی ۴۰ پرو در دنیای واقعی رویت شد +‌ عکس

تصویری از گوشی هواوی پی ۴۰ پرو (Huawei P40 Pro) در دنیای واقعی منتشر شده که نمایشگری با لبه‌های منحنی و دو حفره برای میزبانی از دوربین سلفی روی آن را تایید می‌کند.

نخستین تصاویر گوشی هواوی پی ۴۰ پرو در دنیای واقعی منتشر شد. منبع اصلی این تصاویر٬ حساب کاربری ٬Digital Chat افشاگر شناخته شده در شبکه اجتماعی چینی ویبو است. با این حال خیلی زود این تصاویر از فضای مجازی حذف شدند.

اما از آنجایی که هیچ چیزی به معنای واقعی در اینترنت حذف نمی‌شود٬ ما موفق شدیم این تصاویر را به دست آوریم. اولین عکس٬ قاب جلوی گوشی را به تصویر می‌کشد که نشانگر وجود دو حفره برای میزبانی از دوربین سلفی گوشی است. همچنین نوار وضعیت بالای قاب نیز به رنگ مشکی درآمده است که به خاطر پنهان نگه داشتن طراحی این گوشی چنین تصمیمی توسط سازنده گرفته شده است. اما شما به وضوح می‌توانید لبه‌ی خمیده‌ی کناری نمایشگر را مشاهده کنید. گفته می‌شود دو لبه‌ی بالایی و پایینی نمایشگر نیز به همین شکل خمیده خواهند بود.

تصاویر گوشی هواوی پی ۴۰ پرو

دومین تصویر قاب پشتی گوشی را به نمایش می‌گذارد که به طور کامل دوربین پشتی روی آن پنهان شده است. شما یک مستطیل دو قسمتی را می‌بینید که می‌تواند به دو ردیفه بودن سخت افزار دوربین گوشی اشاره داشته باشد.

لازم به ذکر است گوشی های سری P40 هواوی ماه مارس معرفی خواهند شد. بر اساس آخرین اخبار٬ این خانواده شامل سه عضو هواوی پی ۴۰ ٬  هواوی پی ۴۰ پرو و هواوی پی ۴۰ پلاس خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سامسونگ داره نمایشگر خمیده رو کم کم کنار میذاره هواوی هنوز روش مانور میده