آیفون های سال 2020

اندازه آیفون های سال ۲۰۲۰ مشخص شد؛ آیفون ۱۲ کوچک‌تر از آیفون ۱۱

اندازه آیفون های سال ۲۰۲۰ مشخص شده و بر این اساس، نسخه پایه آیفون های جدید کمی کوچک‌تر از آیفون پایه سال ۲۰۱۹ است، اما نسخه پرو مکس آیفون ۱۲ حتی از آیفون ۱۱ پرو مکس ۶.۵ اینچی هم بزرگ‌تر است.

ماکوتاکارا که او را به عنوان یکی از معتبرترین تحلیل‌گران آیفون می‌شناسیم، به تازگی در گزارشی مدعی شده اپل قصد دارد در سال ۲۰۲۰ سبک طراحی گوشی‌های سال گذشته خود را حفظ کند و آیفون ۱۲ اندازه‌ای بین آیفون ۸ و آیفون ۱۱ پرو مکس دارد.

در این گزارش که به اندازه و طراحی آیفون های سال ۲۰۲۰ می‌پردازد، ادعا شده نسخه پایه آیفون ۱۲ اندازه‌ای بین آیفون ۸ و آیفون SE خواهد داشت، یعنی این گوشی چیزی در حدود ۵.۴ تا ۵.۷ اینچ طول دارد. آیفون ۱۲ پرو با اندازه ۶.۱ اینچی بین آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو قرار می‌گیرد و آیفون ۱۲ پرو مکس قرار است با ۶.۷ اینچ از آیفون ۱۱ پرو مکس هم بزرگ‌تر باشد!

ضخامت آیفون های سال ۲۰۲۰ نسبت به برادران پیشین خود کاهش پیدا کرده و حالا آیفون ۱۲ پرومکس تنها ۷.۴ میلی‌متر ضخامت دارد، در حالی که نسخه بزرگ آیفون های سال ۲۰۱۹ حدود ۸.۱ میلی‌متر ضخامت داشت.

شایان به ذکر است بر اساس گزارش مینگ چی کو، یکی دیگر از تحلیلگران دنیای تکنولوژی، تمامی آیفون‌های جدید از پنل OLED بهره می‌برند و عمده تفاوت آن‌ها مربوط به دوربین‌هایشان است. چی کو ادعا می‌کند نسخه پایه یک دوربین دوگانه دارد و نسخه پرو مکس بدون تردید یک دوربین سه‌گانه با فناوری ToF 3D خواهد داشت، اما آیفون ۱۲ پرو در دو نسخه با دوربین‌های متفاوت یعنی دوگانه و سه گانه روانه بازار می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. هیچکس باورش نمیشه ولی این یکی از بزرگترین دغدغه های من بود :)))
    اینا که تو بازارن همشون فبلت هستن وافعا