گلکسی Z فلیپ

زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا و گلکسی Z فلیپ مشخص شد

زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا (Samsung Galaxy S20 Ultra) و گلکسی Z فلیپ مشخص شد.

مکس وینباخ، یکی از نویسندگان XDA-Developers، نقش زیادی در فاش شدن مشخصات گلکسی اس ۲۰ در چند ماه اخیر داشته است. در آخرین گزارش که از منبع جدید تهیه شده‌، جزئیاتی در مورد سامسونگ گلکسی Z فلیپ، سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا و همچنین گلکسی بادز پلاس ارائه شده است.

گلکسی Z فلیپ

چند روز پیش نیز خبری منتشر شده که سامسونگ قرار است به افزادی که گلکسی اس ۲۰ را پیش خرید می‌کنند، هدفون بی‌سیم گلکسی بادز هدیه دهد.

با توجه به گزارشی که امروز منتشر شد، دومین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ، گلکسی Z فلیپ سه روز پس از رونمایی، در تاریخ ۲۵ بهمن با قیمت ۱۴۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد. این احتمال نیز وجود دارد که این گوشی به صورت انحصاری توسط AT&T در ایالات متحده به فروش برسد، البته مدت زمان آن مشخص نیست. پیش بینی می‌شود نسخه آنلاک این گوشی نیز در اختیار کاربران قرار بگیرد.

گلکسی Z فلیپ

در این گزارش همچنین به پرچمداران بعدی سری اس، گلکسی اس ۲۰، گلکسی ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا اشاره شده و تاریخ معرفی آن، ۱۶ اسفند (۶ مارس)، عنوان شده است. قیمت سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا چیزی در حدود ۱۳۰۰ دلار خواهد بود. هر سه مدل از خانواده اس ۲۰، از استاندارد ضد آب IP68 (5 متر) پشبینی می‌کنند و با محافظ صفحه از پیش نصب شده، به خریداران تحویل داده می‌شوند.

در نهایت انتظار می‌رود سری جدید هدفون بی‌سیم سامسونگ، گلکسی بادز پلاس ماه آینده وارد بازار شود. نسل جدید هدفون بادز در مقایسه با نمونه‌های فعلی تا دو برابر توانایی شارژدهی بیش‌تری (حدود ۶ ساعت) دارند. گلکسی بادز پلاس، ۱۴۹ دلار قیمت خواهد داشت و همچنین قابلیت “Isolation Adavptive Noise Isolation” آن بهبود پیدا می‌کند.

گلکسی Z فلیپ

نکته‌ی جالب اینجاست که تاریخ عرضه گلکسی زد فلیپ و گوشی موتورلا ریزر همزمان شده است. پیش فروش گوشی انعطاف پذیر موتورلا از امروز آغاز شده و با قیمت ۱۵۰۰ دلار به صورت انحصاری توسط ورایزن به فروش می‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. با توجه به رندرهای زد فلیپ و موتورولا ریزر .. شخصا محصول سامسونگ را بیشتر میپسندم. با لین وجود که قیمتی ۱۴۰۰ دلاری دارد .. گزینه منطقی تری برای خرید است.

    البته تت روز معرفی و مقایسه هر دو باید صبور بود

  2. هر سه مدل از خانواده اس ۲۰، از استاندارد ضد آب IP68 (5 متر) پشبینی می‌کنند و با محافظ صفحه از پیش نصب شده، به خریداران تحویل داده می‌شوند)
    مشتری مداری رو نگاه کنید خدایی 👏👍
    قیمت گلکسی زد فلیپ رو نگاه ۱۴۰۰ دلار واقعا سامسونگ یه مشتری مدار واقعی هست،مدیر عاملش گفته بود که کاری میکنیم تا قیمت گوشی های منعطف خیلی ارزون بشه چون خالق گوشی های منعطف ما هستیم.
    سامسونگ محشری♥️