قیمت SWM G01

قیمت SWM G01 در بهمن ۹۸ اعلام شد؛ شاسی بلند جدید چینی وارد بازار می‌شود

قیمت SWM G01 در بهمن ۹۸ اعلام شد. شرکت سیف خودرو برای اولین بار قیمت رسمی شاسی بلند جدید SWM G01 را برای تحویل به مشتریان خود اعلام کرد.

شرکت سیف خودرو قصد دارد دو محصول SWM G01 و G01 F را به بازار ایران عرضه کند که هم‌اکنون مدل‌های گذر موقت G01 F و G01 معمولی برای انجام تست‌های فنی و استاندارد در حال تردد در خیابان‌های کشور هستند. این دو خودرو از لحاظ فنی و تجهیزات رفاهی و ایمنی دارای تفاوت‌های زیادی نبوده و اوج تفاوت آنها به تریم داخلی و طراحی مربوط می‌شود که مشتریان می‌توانند G01 F را با تریم داخلی G01 معمولی سفارش دهند.

مشخصات SWM G01 و G01 F

قیمت SWM G01

دو کراس اوور متوسط SWM G01 و G01 F از یک موتور ۱.۵ لیتری بهره می‌برند که می‌توانند قدرتی برابر با ۱۵۶ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰ نیوتن‌متر را تولید کنند. قدرت تولید شده از این موتور توسط گیربکس ۶ سرعت اتوماتیک به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. از امکانات این دو کراس اوور نیز می‌توان به نمایشگر TFT جلو آمپر با سه طرح گرافیکی، سیستم تهویه اتوماتیک، نور پردازی داخلی، دوربین ثبت وقایع، سنسور پارک جلو و عقب سامانه تشخیص عابر پیاده و موجودات زنده، رادار نقطه کور، رادار خطی، تنظیم حالت رانندگی برای فرمان و حساسیت پدال گاز، نمایشگر لمسی، کروز کنترل، ترمز پارک برقی، سیستم کنترل پایداری، چراغ روشنایی روز، سنسور باد لاستیک، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه‌ای، صندلی راننده برقی با گرمکن و سردکن، ۶ کیسه هوای ۱۰ نقطه‌ای، تریم داخلی چرم (چرم و جیر در G01 F) و سقف پانورامیک اشاره کرد.

قیمت SWM G01

قیمت SWM G01

شرکت سیف خودرو قیمت رسمی خودرو SWM G01 را ۳۷۵ میلیون تومان در نظر گرفت که البته این قیمت برای نمونه عادی G01 اعلام شده و تاکنون از قیمت مدل SWM G01 F اطلاع پیدا نکردیم. در این شرایط به نظر می‌رسد صاحبان حواله‌های ۱۲۵ میلیون تومانی شاسی بلند چینی بیسو تی ۵ با در نظر گرفتن سود مشارکت و سود تاخیر قادر خواهند بود با پرداخت ۲۰۶ میلیون و ۶۴۳ هزار و ۶۰۰ تومان، یک دستگاه شاسی بلند SWM G01 تحویل بگیرند. انتظار می‌رود نخستین سری از این کراس اوور جدید سیف خودرو طی هفته‌های آینده به مشتریان تحویل داده شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. والا ماشین های خوبین من کع خوشم از ظاهزشون اومد فقط ای کاش عکس داخل کابین هم قرار میدادین