انتشار تصویری منتسب به نمونه اولیه گلکسی اس ۶ ، متفاوت با آنچه تا امروز شنیده بودیم !

تصاویری از نمونه اولیه گلکسی اس ۶ سامسونگ توسط وب سایت فون آرنا منتشر شده که علیرغم گفته های سامسونگ مبنی بر تغییرات بنیادی در طراحی پرچم داری بعدی این شرکت ، همچنان ظاهری تکراری و بدنه ای پلاستیکی دارد !

در این تصویر جدید از گلکسی اس ۶ ، محل قرار گیری سنسور ضربان قلب و فلاش LED نسبت به محصولات قبلی تغییر کرده اما با توجه به شنیده های قبلی نمی توان اصالت این تصویر را تایید  کرد.

galaxy-s61

پیش از این شنیده بودیم که سامسونگ ، پرچم دار بعدی خود را با بدنه ای شیشه ای روانه بازار خواهد کرد.همچنین اطلاعات به دست آمده از پروژه صفر سامسونگ ، نشان می دهد که این شرکت قصد دارد پرچم دار بعدی خود را با یک طراحی کاملا جدید و در واقع از صفر آغاز کند و همانطور که میبینید هیچکدام از شنیده های قبلی با تصویر منتشر شده جدید همخوانی ندارد !

از طرفی شباهت و همخوانی بسیار زیاد این تصاویر با عکس‌هایی که پیش از این از کاورِ گلکسی اس ۶ فاش شده بود ، می تواند صحت آن را تایید کند !

شما چه فکر می کنید ؟ آیا این تصویر نمونه اولیه گلکسی اس ۶ سامسونگ است ؟

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. اخه بی انصافا چطور از این عکس فهمیدید پلاستیکیه؟؟
    این که بیشتر میزنه فلز باشه
    در ضمن اون کاور رو برای M9 هم زده بودند اون که مسلما فلزیه
    البته مطلب که ترجمست این خارجیام یه چیزیشون میشه 🙂

  2. اقا خواهشن سر کار نذارید.من از اول پاییز هر روز میام تو این سایت و هر روز شما یه تصویر میدید بیرون که اس ۶ اینه.توی تمام سایت های خارجی و ایرانی من سرچ کردم فقط مشخصات سخت افزاری این موبایل هست همین