هکاتوریسم 2020

همراه اول حامی نخستین رویداد هکاتوریسم ۲۰۲۰ شد

همراه اول به عنوان نخستین و برترین اپراتور تلفن همراه کشور اعلام کرد با رویکرد حمایت از ایده‌ها و طرح‌های استارتاپی به صورت رسمی از نخستین رویداد هکاتوریسم ۲۰۲۰ حمایت می‌کند.

از روز ۱۶ تا ۱۸ بهمن ۹۸ به مدت ۳ روز اولین ماراتن بین‌المللی برنامه نویسی وب و موبایل در حوزه گردشگری با عنوان هکاتوریسم ۲۰۲۰ با حمایت ویژه همراه اول به عنوان اپراتور اول کشور در جزیره کیش برگزار می‌شود. هکاتون که برگرفته از دو واژه هک و ماراتن است، در گذشته به رقابت‌هایی برای هک و نفوذ به سیستم‌ها مربوط می‌شد، اما پس از مدتی با توجه به فراگیر شدن آنها به رقابت‌های تولید نرم افزارهای کاربردی تبدیل شده است.

جزئیات رویداد هکاتوریسم ۲۰۲۰

در روز اول هکاتوریسم تیم‌ها در ابتدا با چالش‌های خود آشنا خواهند شد و با کمک مربیان که جزو مطرح‌ترین و با سابقه‌ترین افراد حاضر در کشور محسوب می‌شوند، راه‌حل‌هایی برای چالش‌ها ارائه می‌دهند. تیم‌های اول تا سوم به ترتیب ۳۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۱۰۰۰ دلار جایزه دریافت خواهند کرد و دو جایزه نقدی سفر به هندورابی و کیش نیز برای برندگان اختصاص داده می‌شود.

از آنجایی که مسئولان دولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی در این رویداد بین‌المللی حضور دارند، اعضای شورای سیاست‌گذاری آن تصمیم گرفتند تا جشنواره ایده را نیز برگزار کنند تا اعضای شرکت‌کننده از نزدیک با ایده‌ها و طرح‌های استارتاپی و اختراعات بخش گردشگری، صنایع دستی و توریسم سلامت آشنایی پیدا کنند. همچنین اگر امتیازهای لازم توسط صاحبان ایده‌ها کسب شد، شرایط سرمایه‌گذاری و همکاری میان صاحبان ایده و سرمایه گذاران فراهم گردد. طبق برنامه زمان‌بندی که برای این رویداد بین‌المللی حوزه گردشگری الکترونیک در نظر گرفته شده، قرار است صابر منادی، مدیرکل نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول در مراسم اختتامیه این رویداد سخنرانی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. حالا میاد ۱۰۰۰دلار میده ولی انگاری ۵۰هزار تا واسه تبلیغات خرج کرده