قیمت محصولات مدیران خودرو

قیمت محصولات مدیران خودرو و کرمان موتور افزایش پیدا کرد

قیمت محصولات مدیران خودرو و کرمان موتور در حالی افزایش پیدا کرده است که بر اساس اعلام سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، هیچ یک از خودروسازان اجازه افزایش قیمت محصولات خود را ندارند.

پس از اینکه طرح سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن در آبان ۹۸ به اجرا رسید، مسئولان مربوطه اعلام کردند هیچ از محصولات با افزایش قیمت مواجه نخواهند شد، اما بررسی بازار حاکی از آن است که اخیرا قیمت محصولات مدیران خودرو و کرمان موتور با افزایش همراه بوده است.

افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو و کرمان موتور

بررسی‌ها نشان می‌دهد شرکت مدیران خودرو طی اطلاعیه‌های فروش محصولات خود در دی ۹۸، قیمت تمامی محصولات خود را افزایش داده است. بر اساس مقایسه قیمت‌های محصولات این شرکت خودروسازی، قیمت خودروهای آن از ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۲۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کردند که بیشترین افزایش قیمت به خودرو چری تیگو ۷ IE مربوط می‌شود؛ چراکه قیمت این خودرو با افزایش ۲۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی به ۴۵۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت خودرو چری تیگو ۵ IE نیز از ۳۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۳۴۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد که حاکی از افزایش ۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی این خودرو است. همچنین قیمت خودرو آریزو ۶ از ۳۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به ۳۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد که برای این خودرو شاهد افزایش قیمت ۱۹ میلیون تومانی هستیم.

قیمت ام وی ام ایکس ۵۵ به عنوان یکی دیگر از محصولات مدیران خودرو با افزایش ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی از ۳۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۳۸۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. کمترین افزایش قیمت خودرو به ام وی ام ۳۱۵ مربوط می‌شود که قیمت آن از ۱۳۹ میلیون تومان به ۱۴۳ میلیون تومان و ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده که از افزایش ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی این خودرو حکایت دارد.

کرمان موتور نیز همانند مدیران خودرو قیمت دو محصول خود را طی ماه گذشته حدود ۶ میلیون تومان افزایش داده است. طبق اطلاعیه‌های فروش محصولات کرمان موتور، قیمت دو خودرو جک جی ۵  و جک اس ۳ در بازه زمانی ۳ تا ۱۵ آذر با افزایش مواجه بوده است. قیمت جک اس ۳ در آذر ۹۸ حدود ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده و قیمت آن از ۲۱۱ میلیون تومان به ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. علاوه بر آن قیمت جک جی ۴ نیز از ۱۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان با افزایش ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. الموت لأمریکا DOWN WITH usa مرگ بر امریکا

    این مونتاژکارا + پیمانکار نمایشگاه‌دارشان، برای گرانی، دستِ یکی کردند
    البته احمق خائنی که از ملّت انتقام گیرد، هرگز سود نخواهد کرد
    تُفِ سربالای گرانی به خودِ گرانفروش برمی‌گردد چون یک چیز بفروشد، صد چیز می‌خرد