برگزاری کنگره جهانی موبایل

برگزاری کنگره جهانی موبایل تحت تأثیر ویروس کرونا؛ سونی و آمازون هم انصراف دادند

شیوع کروناویروس، برگزاری کنگره جهانی موبایل را کاملا تحت تاثیر قرار داده است. پس از چند کمپانی مهم، حالا سونی و آمازون هم از حضور در MWC 2020 انصراف داده‌اند.

به تازگی سونی با صدور اطلاعیه‌ای، رسما از غیبت خود در کنگره جهانی موبایل خبر داد و اعلام کرد که محصولات جدید خود را به صورت آنلاین معرفی خواهد کرد. کمی قبل‌تر، آمازون هم تایید کرده بود که در بارسلونا حضور نخواهد یافت.

این‌ها را اضافه کنید به نام‌هایی چون ال جی، انویدیا و اریکسون که در روزهای قبل انصراف خود را اعلام کرده بودند. البته Nvidia و Amazon هیچ‌وقت حضور پررنگی در MWC نداشتند؛ اما غیبت اریکسون، LG و Sony در کنگره امسال کاملا احساس خواهد شد.

ناگفته نماند که GSMA به عنوان متولی برگزاری مراسم، تدابیری را برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت شرکت‌کنندگان اتخاذ کرده است؛ مثلا محدود کردن حضور افرادی که از چین می‌آیند. اما اگر فهرست کمپانی‌های غایب همین‌طور بلندتر شود، اصلا برگزاری کنگره جهانی موبایل زیر سوال خواهد رفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. لعنت خدا بر این بنجل سازهای چینی ویروسی که هم اقتصاد جهان و بازار موبایل شرکت با اصالت سونی به اشوب و تشنج کشیدن و هم مردم جهان با این ویروس که منشأ اون هم باز چینی ها هستن به کشتن دادن