حذف فالوورهای ناخواسته

حذف فالوورهای ناخواسته از اینستاگرام اندروید راحت‌تر شد

حذف فالوورهای ناخواسته سبب می‌شود زمینه را برای فالو شدن توسط افرادی بهتر و مرتبط‌تر با علاقه‌های خود باز کنید! برای کمک به این کار، اینستاگرام به زودی ابزار جدیدی در اختیار کاربران اندروید قرار می‌دهد.

جین منچان وانگ (Jane Manchun Wong) یک خبره در تکنیک مهندسی معکوس بوده و همیشه، پیش از عرضه قابلیت‌های جدید اینستاگرام، ما را در جریان آن‌ها قرار داده است. بر اساس گفته‌های وی، به یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار جالب اینستاگرام که احتمالا به زودی در قالب یک آپدیت جدید عرضه خواهد شد پی بردیم؛ به زودی، حذف فالوورهای ناخواسته از اینستاگرام راحت‌تر از همیشه می‌شود!

ویژگی جدید اجازه می‌دهد کاربران را از طریق صفحه پروفایل آن‌ها، از فهرست دنبال‌کنندگان خود حذف کنید. ویژگی یاد شده پیش از این برای نسخه آی او او اس اینستاگرام عرضه شد، اما امکان استفاده از آن هنوز در گوشی‌های اندرویدی وجود ندارد.

در اندروید، به منظور حذف یک کاربر از فهرست دنبال‌کنندگان خود، باید وارد لیست فالوورها شده و سپس به دنبال نام کاربری وی بگردید. بعد از یافتن، با لمس گزینه Remove این کاربر حذف خواهد شد. که در صورت داشتن تعداد زیادی دنبال‌کننده، این کار دشوار می‌شود. گفتنی است روش بیشتر کاربران برای حذف فالوورهای ناخواسته بلاک و سپس آنلاک کردن آن‌ها است!

توئیت جین منچان وانگ

به لطف ویژگی جدید کافی است وارد صفحه پروفایل خاطی شده و بعد از لمس دکمه نمایش گزینه‌ها، گزینه Remove Follower را لمس کنید. به این ترتیب نیازی به بلاک / آنبلاک کردن فرد در صورت عدم یافتن وی در فهرست دنبال‌کنندگان خود نخواهد بود. جین منچان وانگ درباره زمان عرضه این ویژگی برای نسخه اندروید اطلاعاتی در اختیارمان قرار نداد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*