ویوو اپکس 2020

گوشی مفهومی ویوو اپکس ۲۰۲۰ معرفی شد؛ همان تلفن هوشمندی که همه می‌خواهند

گوشی مفهومی ویوو اپکس ۲۰۲۰ (Vivo APEX 2020) معرفی شد. این گوشی طی چند ماه دیگر با یک نام تجاری دیگر روانه‌ی بازارها خواهد شد.

هر سال شرکت ویوو یک گوشی مفهومی را معرفی می‌کند که APEX نام دارد. سپس این گوشی طی ماه‌ها توسعه پیدا کرده و پیشرفت می‌کند و با نامی متفاوت، به عنوان یک محصول تجاری وارد بازار می‌شود. امسال نیز استثنایی وجود ندارد. روز گذشته این شرکت در حساب کاربری ویبو خود، گوشی مفهومی ویوو اپکس ۲۰۲۰ را معرفی کرد. مهم‌تر از همه، این شرکت اعلام کرده است که اپکس جدید از یک فناوری شارژ فوق سریع نیز پشتیبانی می‌کند.

پوستر به نمایش درآمده از این گوشی، نشان می‌دهد که آن از توان ورودی ۶۰ وات پشتیبانی می‌کند. بدان معنا که این گوشی می‌تواند راهی سریع‌تر برای شارژ سیمی را ارائه کند. شارژ بی‌سیم آن نیز بسیار سریع است، اما این یک موضوع معمول است که سرعت شارژ سیمی همیشه بیش از شارژ بدون سیم است. ما متوجه شدیم که ویوو در ژانویه‌ی گذشته حق اختراعی را در ارتباط با یک فناوری شارژ فوق سریع به نام خود ثبت کرده است. ما تصور می‌کنیم آن فناوری با شارژ بی‌سیم مرتبط است.

فریم جلویی یکپارچه در ویوو اپکس ۲۰۲۰

ویوو اپکس 2020

از نظر ظاهری، ویوو APEX 2020 دنباله رو جستجوی نوآورانه برای یک نمایشگر تمام صفحه‌ی واقعی و طراحی کاملاً یکپارچه است. این نمایشگر ۶.۴۵ اینچی است که در چپ و راست تا ۱۲۰ درجه انحنا دارد. این زاویه باعث شده تا لبه‌های کناری گوشی به طور کامل از بین رفته و با فریم مرکزی گوشی، به صورت یکپارچه قاب جلویی را دربر بگیرند. ما همچنین می‌دانیم که این گوشی از زوم اپتیکال با بزرگ‌نمایی زیاد نیز پشتیبانی می‌کند. گزارش‌های پیشین به حضور یک دوربین در زیر نمایشگر این گوشی اشاره داشتند، اما شرکت چینی شیائومی اعلام کرده است که این فناوری هنوز به بلوغ نرسیده است؛ بنابراین اگر ویوو موفق به بلوغ رساندن این فناوری نشده باشد، نتیجه می‌گیرم که آن گزارش‌ها شایعه‌ای بیش نبوده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*