نمایشگرهای تاشو سامسونگ

تولید نمایشگرهای تاشو سامسونگ در سال ۲۰۲۰ چهار برابر می‌شود

منابع کره‌ای می‌گویند تولید نمایشگرهای تاشو سامسونگ در سال ۲۰۲۰ به خاطر افزایش تقاضای گوشی‌سازهای چینی، چهار برابر خواهد شد.

سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای افزایش تولید نمایشگرهای انعطاف‌پذیر خود به ظرفیت ۱ میلیون نسخه در ماه، تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی است. این چهار برابر میزان تولید فعلی نمایشگرهای تاشو سامسونگ است. غول فناوری کره‌ای در حال حاضر ماهانه ۲۶۰ هزار نمایشگر منعطف تولید می‌کند و در نظر دارد این میزان را تا پایان ماه مه (خرداد ۹۹) به ۶۰۰ هزار قطعه برساند. این گزارش با توجه به داده‌های ارائه شده به رسانه‌ی ET News Korea از سوی فعالان حوزه‌ی فناوری نمایشگر، به دست آمده است.

به نقل از منابع این رسانه،‌ کمپانی سامسونگ دیسپلی با افزایش تقاضای تولید نمایشگرهای انعطاف‌پذیر از سوی گوشی‌سازهای چینی مواجه شده است. این شرکت همچنین تصمیم دارد تجهیزات و امکانات کارخانه‌های تولید نمایشگر خود در ویتنام را افزایش ببخشد تا بتواند از پس تقاضای افزایش پیدا کرده‌ی گوشی‌سازها برآید.

علاوه بر این‌ها، شایعاتی وجود دارد که ادعا می‌کنند سامسونگ نسل جدید گوشی منعطف گلکسی فولد خود را نیز می‌خواهد در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ معرفی کند. تقاضا برای آخرین گوشی تاشو این شرکت، گلکسی زد فلیپ نیز بسیار زیاد است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خیلللللی عالیه ولی متاسفانه گرونه وخریدش برا عموم دشواره
    ۳۰میلیون تومان 🙄