قیمت اوپو فایند ایکس 2

تاریخ عرضه و قیمت اوپو فایند ایکس ۲ و مدل پرو در بازارهای جهانی

پس از معرفی رسمی اوپو فایند ایکس ۲ و ایکس ۲ پرو (Oppo Find X2 Pro)، اطلاعات تازه‌ای از قیمت و تاریخ عرضه این گوشی‌های پرچمدار منتشر شده است.

مایکل ترن، مدیر بازاریابی Oppo در اروپا از ورود این محصولات به بازارهای جهانی در ماه اردیبهشت (با قیمت ۹۹۹ و ۱۱۹۹ یورو) خبر داده بود؛ ولی ظاهرا سری اوپو فایند ایکس ۲ خیلی زودتر عرضه خواهد شد. در واقع به گفته‌ی مدیر تولیدات کمپانی چینی، این محصولات از تاریخ ۲۳ اسفند در دسترس بسیاری از مشتریان قرار خواهند گرفت.

حتی هم‌اکنون، اپراتور مخابراتی T-Mobile پیش‌فروش آن‌ها را با قیمت پایه ۹۹۶ یورو در هلند آغاز کرده؛ فروشگاه MediaMarkt نیز در این کشور، از عرضه هر دو گوشی در روز جمعه پیش‌رو خبر داده است. فروشگاه چینی JD اما نسخه‌ای از اوپو فایند‌ ایکس ۲ را برای فروش گذاشته که در هیچ جای دیگر پیدا نمی‌شود؛ یعنی با ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی!

ناگفته نماند که مایکل ترن هنگام رونمایی آنلاین از این پرچمداران، به همکاری کمپانی اوپو با ۳۰ اپراتور موبایل در کشورهایی مانند انگلستان، اسپانیا، فرانسه و ۱۱ شریک تجاری جدید در بلژیک، آلمان، ایرلند، پرتغال، رومانی و ازبکستان اشاره کرده بود.

قیمت اوپو فایند ایکس ۲ و ایکس ۲ پرو

اوپو فایند ایکس ۲ اروپا چین
۸ گیگ رم + ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی ۵۴۹۹ یوان (۷۰۱ یورو)
۸ گیگ رم + ۲۵۶ گیگ حافظه داخلی ۵۹۹۹ یوان (۷۶۴ یورو)
۱۲ گیگ رم + ۲۵۶ گیگ حافظه داخلی ۹۹۹ یورو
اوپو فایند ایکس ۲ پرو اروپا چین
۱۲ گیگ رم + ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی ۱۱۹۹ یورو ۶۹۹۹ یوان (۸۹۰ یورو)
۱۲ گیگ رم + ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی (لامبورگینی ادیشن) ۱۲۹۹۹ یوان (۱۶۵۶ یورو)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.