بیل گیتس

پیش‌بینی بیل گیتس در ۵ سال پیش: در دهه آتی ویروس‌های ناشناخته بشر را تهدید می‌کند

بیل گیتس ، مدیر شرکت مایکروسافت در پنج سال پیش گفته بود آنچه بشر را تهدید می‌کند جنگ نیست، بلکه ویروس‌های ناشناخته است. وی به تازگی نیز هشدارهایی درباره ویروس کرونا داده است.

بیل گیتس، موسس و مدیر شرکت بزرگ مایکروسافت، پنج سال پیش در سخنرانی تد، پیش‌بینی جالبی کرده بود که به نظر می‌رسد اکنون به واقعیت پیوسته است. وی در این سخنرانی خود هشدار داده بود این جنگ نیست که در دهه آتی بشر را تهدید می‌کند، بلکه ویروس‌های ناشناخته است. حالا بلافاصله در ورود به دهه جدید میلادی مشاهده می‌کنیم که متاسفانه ویروس کرونا در کشورهای مختلفی شیوع پیدا کرده و نگرانی‌های زیادی را به وجود آورده است.

پیش‌بینی بیل گیتس از تعداد قربانیان کرونا

بیل گیتس همچنین به تازگی در یک مقاله که در مجله پزشکی نیو انگلند منتشر شده نوشته است ویروس کرونا از ابولا نیز بدتر است و شاید ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان به کام مرگ بکشاند. مدیر مایکروسافت در این مقاله خود نوشت میزان مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در بین آنفولانزای آسیایی ۱۹۵۷ با نرخ مرگ و میر ۰.۶ درصد و آنفولانزای اسپانیایی در سال ۱۹۱۸ با نرخ مرگ و میر ۲ درصد قرار می‌گیرد.

بر اثر شیوع آنفولانزای آسیایی در دهه ۵۰ میلادی، حدود ۱.۱ میلیون نفر جان خود را از دست دادند و در آنفولانزای اسپانیایی هم حدود ۵۰ میلیون نفر کشته شدند. به این ترتیب شمار قربانیان ناشی از ویروس کرونا چیزی در بین این دو آنفولانزای کشنده خواهد بود و شاید حدود ۱۰ میلیون نفر بر اثر ابتلا به کرونا کشته شوند. وی همچنین ابراز نگرانی کرد که در هر قرن یک بار شاهد شیوع ویروسی مانند کرونا هستیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این حرامزاده خودش تو مصاحبه چند سال اخیرش گفته بود که ما در شرکت های دانش بنیان در حال کار بر روی روشهای کنترل جمعیت هستیم.
    حالا ادای آدما ی پیشگو رو در میاره
    لعنت خدا بر هر چ صهیونیست و دار و دسته‌شون