گوگل Odysee را خرید : ابزاری برای اشتراک گذاری خصوصی تصاویر

گوگل در راستای بهبود و گسترش سرویس Photo گوگل پلاس، اقدام به خرید یک استارتاپ به نام Odysee کرد.این اپلیکیشن قادر است به شکل اتوماتیک تصاویر ثبت شده با موبایل شما را در یک کامپیوتر دسکتاپ پشتیبان گیری کند و همچنین به کاربران اجازه می‌دهد که اشتراک گذاری محتوا با دیگر اعضای خانواده و یا دوستان به آسانی و به شکل خصوصی انجام شود.

این استارتاپ پس از این خرید در وبلاگ خود نوشته است: «دورنما و هدف Odysee فراهم آوردن آسان‌ترین راه ممکن برای ثبت خاطرات و دسترسی به آن‌ها در تمامی لحظات است. ادغام سرویس ما با گوگل پلاس تولید محصولاتی را رقم خواهد زد که کاربران به آن علاقمند خواهند شد.»

نرم افزار تیم Odysee از امروز در گوگل پلی استور و اپ استور اپل حضور ندارد و قرار است این تیم علاوه بر همکاری با تیم گوگل پلاس، بر روی محصولات جدید نیز کار کند.

تابستان گذشته بلومبرگ خبر داد که گوگل قصد دارد به منظور اعمال استقلال بیشتر، سرویس عکس‌های گوگل پلاس را در قالب سرویس جداگانه ای عرضه کند. این اقدام به گوگل اجازه می‌دهد که کاربران غیر عضو گوگل پلاس را نیز به این سرویس اضافه کند. چنین خریدی به نظر قدمی دیگر به سمت اجرای این هدف خواهد بود.

Odysee در اطلاعیه ای خبر داده که سرویس دهی خود را به کاربران تا ۲۳ فوریه ادامه خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با این سرویس می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع : engadget

Google buys an app that helps you privately share photos

Google buys an app that helps you privately share photos

Remember those murmurs that Google would detach its photo service from its social networking? It just took steps that could make this split a practical reality. The search firm has snapped up the creators of Odysee, a mobile app that can automatically share photos in private as well as send your phone snapshots to your PC at home. The team (Nimbuz) isn’t specific about its future plans beyond promises of more “amazing products,” but it’s joining the Google+ group. That’s an unusual move for a developer that specializes in keeping pictures out of the public eye, but it’d make sense if Google wants a photo platform that can stand on its own two feet. Whatever Google’s intentions, it’s acting quickly. Odysee has already vanished from app stores, and the service shuts down on February 23rd.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*