مقایسه ویدیویی ۲ اسمارت فون ال جی G2 و نوکیا لومیا ۱۵۲۰

nokia-lumia-1520-vs-lg-g2

وب‌سایت فون‌آرنا دو تلفن‌هوشمند لومیا ۱۵۲۰ و ال‌جی جی ۲ را در مقابل یکدیگر قرار داده است. هرچند که این دو تلفن از لحاظ اندازه‌ی صفحه‌ی نمایش تفاوت فاحشی بایکدیگر دارند، اما دیدن این ویدیو خالی از لطف نیست. لومیا ۱۵۲۰ دارای صفحه‌ی نمایش ۶ اینچی و ال‌جی ۲ دارای یک صفحه‌ی نمایش ۵.۲ اینچی است.

این دو تلفن هوشمند از لحاظ مشخصات سخت‌افزاری بسیار شبیه به‌هم هستند. برای مثال هر دو از یک پردازنده، حافظه‌ی رم و همچنین پردازنده‌ی گرفیکی بهره می‌برند. ال‌جی جی ۲ از لحاظ مدیریت چند وظیفه‌گی بسیار بهتر از رقیب خود عمل می‌کند، برای مثال تماشای ویدئو در پنجره‌ای قابل حرکت یکی از توانایی‌های ال‌جی ۲ است که شاید کاربرد بسیار کمتری داشته باشد.

 

نوکیا نیز در این رقابت، با رابط گرافیکی بهتری برای استفاده از دوربین و همچنین ثبت تصاویری با کیفیت بالاتر، گوی سبقت را از حریف کره‌ای خود ربوده است. اما در مورد ثبت تصاویر ویدئویی، نرم‌افزار و رابط کاربری آن جای کار بسیاری را دارد، از‌این‌رو ال‌جی در این مورد نیز برتری نسبی بر لومیا ۱۵۲۰ دارد.

اما ال‌جی جی ۲ ویژگی‌هایی دارد که آن را در وضعیت بهتری قرار می‌دهد که از جمله‌ی آن می‌توان به وجود فرستنده اینفرارد و همچنین خروجی ویدئو اشاره کرد. در پایان شاید بتوان ال‌جی جی ۲ را به دلیل قابلیت تنظیم پذیری بالا و همچنین برخورداری از امکانات بیشتر، برتر میدان دانست در حالی که نوکیا از یک صفحه‌ی نمایش بزرگتر و قیمت کمتر بهره می‌برد.

منبع : wmpoweruser

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*