قرنطینه تهران

قرنطینه تهران و ممنوعیت خروج خودروها از پایتخت

معاون عمرانی استانداری تهران در راستای قرنطینه تهران از ممنوعیت تردد تمام خودروها به خارج از این استان به جز خودروهای حامل سوخت، امداد و نظامی خبر داد.

محمد تقی‌زاده، معاون عمرانی استانداری تهران اعلام کرد تصمیم بر آن شد تا تردد تمام خودروها به جز خودروهای حامل سوخت، امدادی، خدماتی، امنیتی و انتظامی به خارج از استان تهران ممنوع شود. از این رو پلیس راهور و نیروی انتظامی طرح ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان تهران را به اجرا در می‌آورند و اگر به نیروی بیشتری نیز باشد، از نیروهای مسلح کمک گرفته خواهد شد.

سایر طرح‌ها برای قرنطینه تهران

معاون عمرانی استانداری تهران در ادامه بیان کرد پیشنهادی را برای تعطیلی تمامی ادارات و سازمان‌های استان تهران تا ۱۵ فروردین به ستاد مقابله با کرونا کشور ارسال کرده‌ایم تا مورد بررسی قرار بگیرد. وی افزود همچنین پیشنهاد داده‌ایم تا برای خودروهای متخلف جریمه نقدی و اقدامات بازدارنده در نظر گرفته شود که پس از تایید ستاد ملی مقابله با وبروس کرونا به اجرا خواهد رسید.

پارک‌ها تعطیل خواهند شد

علی ربیعی، سخنگوی هیئت دولت در همین راستا اظهار کرد تمامی پارک‌ها، بوستان‌ها و محل‌هایی که باعث تراکم می‌شوند، تعطیل خواهند شد. وی افزود این سیاست‌ها می‌بایست به یک قرارداد اجتماعی میان تمامی افراد تبدیل شود تا از این مرحله سخت عبور کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. الان که همه رفتن مسافرت دیگه چه فایده‌ای داره

  2. طبق آماری که اعلام کردن بیشترین مسافرانی که در این ایام در کشور جابجا شدند از استان تهران بوده باید زودتر جلوشونو میگرفتن

  3. این سختگیری رو اگه از قبل از عید شروع میکردن الان وضعیت اینجوری حاد نبود