بررسی سرعت شارژ هواوی پی 40 پرو

بررسی سرعت شارژ هواوی پی ۴۰ پرو ؛ با توان ۴۰ وات چه مدتی برای شارژ کامل نیاز است؟

با بررسی‌ جدیدترین پرچمدار شرکت هواوی، سرعت شارژ هواوی پی ۴۰ پرو بسیار مثبت ارزیابی شده است. اما این گوشی در چه مدت زمانی از شارژ ۰ به ۱۰۰ درصد می‌رسد؟

بزرگ‌ترین نقطه‌ی قوت گوشی‌های سری هواوی پی ۴۰ دوربین آن‌ها است. اما به عنوان گوشی‌های پرچمدار، دیگر امکانات آن‌ها نیز فرومایه نیستند. دو گوشی پی ۴۰ پرو و پرو پلاس از فناوری شارژ سریع ۴۰ وات پشتیبانی می‌کنند. حال سوال پیش می‌آید که سرعت شارژ هواوی پی ۴۰ پرو چقدر است؟

دو گوشی این سری از باتری داخلی ۴,۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی برخوردارند، اما در حالی که نسخه‌ی پرو پلاس از شارژ سریع بی‌سیم ۴۰ وات پشتیبانی می‌کند، نسخه‌ی پرو دارای توان کمتر ۲۷ وات است. همچنین هر دو گوشی از توانایی شارژ بی‌سیم معکوس پشتیبانی می‌کنند و می‌توانید از آن‌ها به عنوان یک پاوربانک بی‌سیم نیز استفاده کنید.

در بررسی که انجام گرفته، مشخص شده که گوشی هواوی پی ۴۰ پرو با توان شارژ ۴۰ واتی خودش، در کمتر از یک ساعت از ۰ به شارژ ۱۰۰ درصدی می‌رسد. روند این شارژ به شکل زیر خواهد بود:

  • %۳۰ در ۱۰ دقیقه
  • %۵۰ در ۲۵ دقیقه
  • %۸۰ در ۴۰ دقیقه
  • %۱۰۰ در ۵۹ دقیقه

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، گوشی پی ۴۰ پرو با شفافیت خودکار صفحه نمایش در هر ساعت چیزی بین ۱۰ درصد (با نرخ رفرش ۶۰ هرتز) الی ۱۲ درصد (با نرخ رفرش ۹۰ هرتز) انرژی مصرف می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خیلی خوبه زیر یک ساعت شارژ کامل
    آفرین

  2. بهینه سازی خوبی داره اما خب واقعا پیشرفت باید میکرد نه پس رفت